Aby vaše vizitka nebyla prázdná…

Svou vizitku by měl mít každý podnikatel, živnostník či významný zaměstnanec, který přijde osobně do styku se zákazníky. Možná se vám to zdá jako zbytečnost, když je dnes možné vyhledat si kontakty na internetu, ale účelem vizitek není jen poskytnout telefonní číslo. Vaši vizitku může zákazník někde zapomenout nebo ji položit, všimne si jí další člověk a hned máte nového zákazníka. Kromě toho s vizitkou vypadáte profesionálněji. A přitom je to jeden z nejlevnějších způsobů, jak udělat dobrý dojem.

Vizitka stojí pár korun, nejhorší je zhotovit její návrh. Zdatní grafici to zvládnou v Photoshopu, snaživci to možná zkusí se šablonami ve Wordu, ale nepochodí. Špatně graficky vyřešená vizitka je snad ještě horší než žádná. A protože ne každý je grafik, existují nástroje jako ten od Printuj.

Printuj nabízí tisk vizitek, ale kromě nahrání vlastního návrhu vám umožňuje vybrat si z připravených šablon. Mají jich k dispozici opravdu mnoho a další stále přibývají, takže obavy, že potkáte někoho se stejným návrhem, jsou zbytečné. Šance je mizivá.

Design na míru vašemu povolání

Protože je návrhů vizitek mnoho, jsou rozdělené podle kategorií povolání. Každý si najde to své, a pokud ne, je možné využít obecných vizitek, na kterých nejsou žádné konkrétní obrázky vztahující se k určitému oboru. Všechny vizitky jsou ve standardním rozměru 90 x 50.

Po vybrání grafického vzhledu si vizitku z obou stran sami přizpůsobíte. Změníte/přidáte/odstraníte texty, případně poupravíte prvky nebo barvy. Připravený je na to jednoduchý editor, se kterým zvládne pracovat opravdu každý.

Nakonec návrh uložíte a zvolíte další vlastnosti vizitky (druh papíru, laminace atd.). Například tisk vizitek online ve zvoleném počtu 100 ks na křídový matný papír oboustranně bez laminace a bez kontroly vás vyjde na 262 Kč. Jedna vizitka nestojí ani tři koruny. To jde, ne? S Printuj ušetříte!