Chytrá trojkombinace kočárku – ušetří čas i peníze

I přesto, že zlé jazyky tvrdí, že koupě kočárku před narozením dítka přináší smůlu, měli byste mít kompletní přehled o nabízených variantách, protože samotný porod se občas zkrátka objeví v nejméně vhodnou chvíli a na nákup dalšího vybavení už nezbývá čas. Zapomeňte na staré pověry a prohlédněte si aktuální nabídku kočárků pro miminka a rozhodněte se, který model se stane součástí vaší rodiny. V kočárku totiž dítě tráví velké procento času, zejména v prvních měsících, a pokud mu chcete dopřát vyjížďky po čerstvém vzduchu, měl by se stát favoritem stabilní a odolný kočárek.

Bezpečná autosedačka

Bezpečnost dítěte je na prvním místě, proto pečlivě vybírejte i autosedačku pro nejmenší. Nejméně do šesti měsíců vám skvěle vystačí tzv. vajíčko, které bývá součástí kočárku jako nástavbový díl. Jednoduše jej instalujete v jakémkoliv autě proti směru jízdy, na přední sedačce na místě spolujezdce může být tento typ sedačky umístěn pouze v momentě, kdy je bezpečně vypnut přední airbag. Ušetřete a pořiďte si kočárky trojkombinace s autosedačkou – Babytera.cz online, kde najdete široký výběr barev i značek a též kombinací. V trojkombinaci bývá hluboká korbička vhodná pro delší procházky a výlety, aby dítko leželo v pohodlné poloze, sportovní verze kočárku ideální v době, kdy dítě již samo sedí a právě zmiňované autosedačky pro nejmenší.

Kočárky trojkombinace – Babytera.cz jsou k dostání v mnoha variantách. Typické holčičí barvy zastupuje růžová či fialová, pro kluky se nabízí modré a zelené modely. Jestliže očekáváte příchod prvního potomka a plánujete následně rodinu rozšířit, volte spíše neutrální barvy, jako je šedá, béžová, černo-bílá či žlutá, protože se hodí pro obě pohlaví.

Odmalička ve sportovním duchu

Ani sportovně založené maminky si nemusí zoufat. V nabídce totiž nechybí sportovní kočárky se speciálně navrženou konstrukcí, díky níž můžete s miminkem bezpečně běhat, jezdit na bruslích či chodit po nepřehledném terénu. Stejně tak si nezapomeňte pořídit vozík za kolo, aby s vámi miminko mohlo od prvních měsíců života cestovat. Obecně by vás ale neměla zajímat pouze barva či materiálové zpracování, informujte se rovněž způsobu manipulace, nasazování a skládání. Velké kočárky s tradičními koly jsou sice krásné, těžko s nimi ale zatočíte nebo je složíte několika tahy. Od toho jsou moderní kočárky s bohatým příslušenstvím a úložným prostorem. Těmto modelům pak nechybí třeba kola s aretací pro vaše maximální pohodlí.