Dacia – vozy s cejchem kvality a komfortu

Stále se nemůžete rozhodnout, který vůz se stane vaším novým parťákem? Hledáte kombinaci kvalitního dopravního prostředku, cenové dostupnosti a elegantního vzhledu? Všechny tyto a mnohé další vlastnosti v sobě snoubí vozy značky Dacia. Modely této společnosti se na trhu úspěšně profilují již řadu let, čímž posilují důvěryhodnost současných i potenciálních uživatelů. Zapátrat můžete v kategorii nových či ojetých vozidel nabízených hned v několika verzích s různými parametry pro design a bezpečnost.

Vyzkoušejte typ Logan nebo Lodgy za atraktivní cenu

Což takhle zabořit se do pohodlných sedadel, jež nabízí Dacia Logan? Praktický a prostorný interiér spolu s nejmodernějšími technologickými vymoženostmi v podobě zadní parkovací kamery či multimediálního systému s navigací posilují dojem unikátnosti. Mile překvapeni budete rovněž velikostí zavazadlového prostoru. Čest značce dělá i cenově přívětivá Dacia Lodgy. Splňuje nejvyšší nároky na rodinný automobil a neméně se hodí též pro firemní účely. Uvnitř vás překvapí jednoduchým a čistým designem, pohodlím plynoucím z uspořádání sedadel a objemem úložné plochy. Ani po technologické stránce nelze Dacii nic vytknout. Připojení bluetooth, navigační systém s upozorněním na významná dopravní omezení, či propojení Media Nav Evolution systému s chytrým telefonem mluví za všechno.

Koktejl síly, výkonu a bezpečnosti

Značka Dacia symbolizuje silná, výkonná a maximálně bezpečná vozidla, s kterými je radost cestovat. Na silnici se vyznačují stabilitou, k čemuž bezesporu přispívá tempomat a řízení v úsporném režimu. Ve srovnání s dražší konkurencí lze s určitostí říci, že vozidla výrobce Dacia patří v poměru ceny a kvality ke špičce v automobilovém průmyslu. Mnohé neurčitosti vám pomůže objasnit testovací jízda a osobní návštěva u autorizovaného prodejce. Třeba vás kromě zmíněných typů Logan a Lodgy zaujme jiný vůz z limitované edice Stepway Outdoor.