Dejte si záležet na výběru sluchátek

Svět kolem nás by byl mnohem hlučnější, kdyby neexistovala sluchátka. Každý by si pustil svou oblíbenou hudbu, pořad, hru na plné pecky, nebylo by slyšet vlastní slova. Jenže lidé se nechovají tak bezohledně, proto používají nejrůznější druhy sluchátek. 

Dobrý výběr sluchátek

Jak si vybrat z mnoha modelů sluchátek? Většina tento problém tolik neřeší a vezmou ty, které jsou po ruce. Proč ale vyhazovat peníze za nevyhovující poslech? Vsaďte na kvalitu a výdrž! Každému vyhovuje něco jiného. Důležité je se vyznat v široké nabídce, kde najdete velká, malá, mikrofonová i bezdrátová sluchátka. Výkon se neřeší, zvuk se k vám dostává z bezprostřední blízkosti. Kvalitní zvuk se určuje kvalitními měniči. Pro domácí používání využijete hlavně nejlevnější typy, které se hodí pro příležitostný poslech. K častému poslouchání zvolte modely s dobře nastavitelným a komfortním týlním mostem. Sluchátka by měla perfektně sedět na hlavě. Zaměřte se také na uzavřený akustický systém k izolování uší od hluku z okolí. 

Nekonečná výdrž s AirPods sluchátky

Cítit se svobodně a nemuset neustále hlídat, zda jsou sluchátka dost nabitá? AirPods jsou kvalitní a nejkompaktnější k iPhonu, přičemž mají miniaturní design. Hlavně se pohodlně nosí, jelikož je konstrukce propracovaná do detailů. Nechybí čip W1, starající se o skvělý zvuk a bezdrátové připojení. Hlasový akcelerometr umí rozeznat, kdy člověk mluví, a zaměří jeho hlas. Stačí jedno nabití a sluchátka budou v provozu pět hodin, když k tomu přidáte dobíjecí pouzdro, tato doba se protáhne na čtyřiadvacet hodin. Dlouhé cesty tedy proběhnou naprosto v pohodě, bez nudy a s oblíbenou zábavou. Nebudou obtěžovat žádné dráty, stačí je vložit do uší a okamžitě se připojí. Jednoduché, přitom technologicky velmi pokročilé. K nastavení postačí jedno klepnutí, poté zůstanou automaticky zapnuté a připojené.