Dopravní značky – bez nich by to nefungovalo

Jste-li účastníkem silničního provozu, možná vás občas napadne, kdo vůbec pečuje o značení na cestách nebo sleduje, zda jsou všechny značky na svém místě, řádně upevněny a správně umístěny. Tuto práci zastávají odborníci s letitými zkušenostmi, kteří své služby neustále rozšiřují k dobru zákazníků vyžadujících špičkové produkty. Mezi ně patří například pronájem dopravního značení a stejně tak jeho instalace. V e-shopu pak pohodlně nakoupíte vybrané dopravní značky nebo zařízení opatřené reflexními prvky pro zajištění maximální bezpečnosti nejen na cestách, ale třeba na parkovišti a nepřehledných úsecích a křižovatkách.

Když řešíte potíže s nedostatkem místa

Stává se to nejen v centrech velkých měst, ale všude tam, kde je problém zaparkovat. Aut stále přibývá, prostory ale zvětšit nelze, a tak se vám možná často stane, že před firmou, objektem, popřípadě vaším soukromým pozemkem parkuje zcela cizí vozidlo. Nepříjemné situaci lze předejít instalací sloupku či zábrany. Parkovací sloupky jsou navrženy z odolných a stálých materiálů tak, aby odolaly proměnlivému počasí i mechanickému poškození. Většinou se jedná o kombinaci žárového zinku a dvojité protikorozní ochranné vrstvě, kterou navíc pokrývá práškový lak. Sloupky mohou mít podobu též motýlku v pevném či sklopném provedení.

Dlouhá životnost zajištěna

Aktuálně jsou velmi žádané rovněž parkovací zábrany, jejichž pořízení vám garantuje vždy volné parkovací místo na vyhrazeném místě. K zábraně náleží cylindrický FAB zámek včetně klíčů, bez nichž se neobejdete u volby sklopné zábrany. Všechny produkty v této kategorii jsou vybaveny reflexními prvky a kvalitní povrchovou úpravou. Investice do zábran a sloupků se vám vrátí prakticky všude tam, kde bojujete s obsazením vyhrazených míst cizími vozidly, což může být velký problém v centrech měst i před společnostmi s omezenými parkovacími kapacitami.