Haly s rychlou montáží

Potřebujete urychleně další skladovací prostory? Sháníte místo, kde dočasně rozšíříte výrobu, protože poptávka se hodně zvýšila? V těchto případech jistě hledáte brzké řešení, které splní vaše momentální požadavky.

Montované haly s výhodnou cenou

Jakmile se nečekaně zvýší poptávka po vašich výrobcích, musí se ihned najít způsob, jak vše dodat v termínu. Odklady a průtahy vedou pouze k ukončení spolupráce s vaším obchodním partnerem. Pokud hledáte vhodné prostory, mohou vám pomoci montované haly, které vyjdou mnohem levněji v porovnání s klasickými budovami. K dalším jejich přednostem patří rychlá a snadná montáž. Navíc, když chcete rychle postavenou halu odstranit, jednoduše ji demontujete a využijete na úplně jiném místě. Nedělá ani problém ji vhodně propojit se stávajícími budovami, ani ji rozšířit. Ano, jde o okamžité nalezení prostorů, když vám dojde místo a vaše pracovní náčiní nelze nechat někde venku. Vše uložíte do sucha pod střechou ve velmi krátké době, vyhnete se také zařizování spojenému s realizováním nové stavby. Odpadne vysoká investice, vyhotovení plánů, zajištění stavebního povolení. Pochopitelně tohle zabere podstatně více času, který vám chybí.

Všestrannost plachtových hal

Zastřešení z textilu se vyznačuje opláštěním s vysokou životností a kvalitní konstrukcí. Nejčastěji se plachtové haly využívají pro sklady, seníky, sportoviště, jízdárny nebo garáže. Údržba je nenáročná i po finanční stránce, neočekávejte žádné větší problémy v tomto směru. Díky speciální technologii se zhotovily produkty s vysokou odolností proti mechanickému prodření. Vydrží i nápor zhoršených klimatických podmínek a ochrání před UV zářením. Pláště vydrží po dobu minimálně deseti let. Pokud se stane, že se z nějakého důvodu protrhnou nebo jinak mechanicky poškodí, opravy zajistíte svárem.