Hledáte kancelář v Praze? Co tak v Tančícím domě?

Přestože by se mohlo zdát, že kanceláří je v současné době mnoho, jinými slovy, že nabídka převyšuje poptávku, najít skutečně reprezentativní kancelářské prostory a současně za ně nedat doslova majlant, je docela oříšek. Obvyklým postupem, jak shánět volné kancelářské prostory, je zamířit na některý z realitních serverů typu Sreality. Praxe však ukazuje, že mnohem zajímavější nabídku najdete přímo na webech konkrétních pronajímatelů.

Jednou z velkých pražských firem specializujících se na pronájem kanceláří je Pražská správa nemovitostí, známější možná pod zkratkou PSN. V poslední době se zapsala do širšího povědomí i jako nový vlastník známého pražského Tančícího domu, kde mj. také pronajímá volné prostory, takže chcete-li pronájem kanceláře v opravdu nezaměnitelném kousku světové architektury, možné to je…

Pokud ale přece jen míříte do tradičnějšího typu nemovitostí, má PSN na výběr kanceláře k pronájmu (http://www.psn.cz/cs/pronajem-kancelare) jak v tradičních činžovních domech, tak moderních developerských projektech, od Karlína přes Holešovice až po Staré město.

Stačí si kliknout na web firmy a v záložce Pronájem nemovitostí zaklikat Pronájem kanceláře Praha a vyjede vám nabídka momentálně bezmála sedm desítek různých míst, kde můžete svou firmu usadit.

Nám, protože zatím nám tento web nevydělává tolik, kolik bychom si přestavovali, ale prostory pro redakci i tak potřebujme, se konkrétně zalíbil prostor k pronájmu v krásném secesním domě ve Vršovicích, nedaleko Heroldových sadů, s výbornou dopravní dostupností – kousek od zastávky tramvaje a stanice metra. Pražská správa nemovitostí zde nabízí kanceláře o ploše 125 metrů čtverečných a v zaváděcí ceně jen 100 za metr na měsíc, což je na Prahu a její širší centrum hodně zajímavé cena. Takže pokud seženeme dost inzerentů, možná se budeme brzy stěhovat…J