Ideální program pro umytí vašeho auta

Občas nastane nepříjemná situace, kdy nutně potřebujete vyčistit jednu část auta, například sedačky. Jindy zase zatoužíte po kompletním umytí, protože vám počasí připravilo samé zablácené cesty. Naštěstí existují místa, kde se o vnitřek a vnějšek dobře postarají.

Výběr dobré automyčky

Možná si říkáte, že mytí není tak složitý proces, chce jen čas, který vám chybí, proto si rádi tyto služby zaplatíte u specializovaných firem. Hodně však záleží i na provedení, protože při používání nešetrných přípravků a pomůcek se vám může třeba poškodit lak. Automyčka Praha 8 vám vždy nabídne profesionální služby, a protože se  dobře orientuje v čistící kosmetice a nástrojích, nikdy nepoužije chemii a jiné nevhodné pomůcky. Zaškolení pracovníci se věnují ručnímu mytí, kdy odstraní veškerou špínu a mastnotu u každého detailu. Můžete se spolehnout na dokonalou čistotu, provoněný a nablýskaný vůz. Na vaše přání dojde i k navoskování. Po skončení nasednete do vozidla, kde si znovu budete připadat skoro jako v novém. Kompletní vyčištění interiérů obsahuje například vysátí koberečků, podlahy, sedaček, kufru apod. Nechybí ani ošetření kožených částí, odstranění zvířecích chlupů, obnovení palubové desky atd.

Umytí vnějších částí vozu

Automyčka Praha vám dává možnost si zvolit jeden z osmi mycích programů. Každý z nich zahrnuje určité činnosti a odlišují se od sebe i dobou realizace. Snadno si vyberete ten nejlepší pro danou chvíli. Jeden z nabízených zabere 35 až 45 minut. Pečování o exteriér vozu začíná předmytím a odstraněním hmyzu a jiných nečistot. Následuje ruční mytí Nano šamponem. Také se čistí disky a impregnují pneumatiky. Poté se vysuší karoserie, prahy a vnitřní hrany dveří. V další fázi se doleští vnější okna. Jiný program uvedené služby doplňuje o vysátí koberečků v interiérovém prostoru.