Italská móda MET nabízí úžasnou kolekci džínového oblečení

Miluji džíny a cokoli z tohoto materiálu. Určitě nejsem sama, co si svět bez této módy neumí ani představit. Ve svém šatníku mám několik džínových kousků a patří mezi mé nejoblíbenější. Vždy mám radost, když si mohu pořídit něco nového a zároveň mě těší, že nejnovější trendy džínovému oblečení přeje. O to více jsem byla nadšená, když jsem v nákupním centru v Praze na Chodově narazila na italskou značku MET, jejíž kolekce na léto je plná úžasných džín a džínového oblečení. Sice už se blíží konec léta, nicméně bych to nebrala moc v potaz, protože vše se dá nosit kdykoli, pokud to umíme správně zkombinovat.

Hned jak jsem vstoupila do obchodu, začala jsem jej brát útokem a vyzkoušela, co se dalo. Nakonec jsem se rozhodla pro džínové kraťásky, rifle a kratší džínovou bundičku, kterou jsem již delší dobu sháněla. Po nákupu jsem měla opravdu hřejivý pocit, že mám nové trendové oblečení a už jsem se nemohla dočkat, až si něco budu moc obléci ven.

No ale, abych se vrátila k tématu…ráda bych vás touto cestou inspirovala a představila vám dokonalou kolekci MET. Najdete ji nejen v obchodním centru Chodov, ale taky v Galerii Harfa, případně můžete shlédnout džínové kousky na internetu na stránkách www.gamata.cz. Určitě si na své přijdou všechny ženy, které milují módu, džínovinu a aktuální módní trendy.

Můžete se těšit na nádherné džíny střihů podporujících ženskost a svůdnost. Ačkoliv bylo v poslední době velice oblíbené bohaté zdobení jeansů bižuterií, tento trend je již na ústupu a nahrazuje jej plošný tisk. A právě ten naleznete v aktuální kolekci MET. MET džíny jsou smyslné, stejně tak jako ostatní oblečení, takže se hodí zejména pro ženy, které rády nosí typický ženský styl. Nechybí sexy overaly, šaty, vestičky či bundičky. Nejlépe si však uděláte reálný obrázek buď osobně v kamenném obchodě nebo pro představu přikládám alespoň pár fotografií.

M14M9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M31M33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M22M26