Jazyková škola Ostrava a ceny jejich kurzů

V současné době je studium na jazykových školách velmi žádané. Dnes člověk jazyk uplatní prakticky kdekoliv – v práci, při cestování, při studiu apod. Členem Asociace certifikovaných škol je také jazyková škola Pygmalion, která sídlí v Ostravě. Na její ceny kurzů a nabídku se nyní podíváme podrobněji.

Jazyková škola Pygmalion se specializuje již od svého vzniku na výuku anglického jazyka. V roce 1999 však nabídku svých kurzů rozšířila, a to konkrétně o jazykové kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, polštiny a češtiny pro cizince. Jazyková škola Ostrava klade důraz na výběr svých lektorů. Zaměstnává pouze ty lektory, kteří projdou náročným vstupním testem a kteří mají odpovídající vzdělání.

Nabídka jazykových kurzů

Základním kamenem jazykové školy je angličtina. Jazyková škola Ostrava vám nabízí celou řadu kurzů angličtiny. Velmi oblíbená je například angličtina pro děti, kterou dnes vyhledává spousta maminek pro své ratolesti. Výuka pro děti je koncipována zcela jinak než klasická výuka jazyků. Můžete se přihlásit na přípravné kurzy pro jazykové zkoušky:

  • Preliminary English Test (PET) – 9 790 Kč
  • First Certificate In English (FCE) – 9 790 Kč
  • Certificate in Advanced English (CAE) – 9 790 Kč
  • Business English Certificate (BEC) – 9 790 Kč
  • International English Language Testing Systém (IELTS)
  • Přípravný jazykový kurz pro získání ILEC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.