Jméno vašeho muže ve zlatě

Nakupovat pro ženy je mnohem snadnější než pro muže. Již se to zase blíží, ten milý vánoční čas, kdy si každý zaslouží více pozornosti, laskavosti a speciální dárek. Letos zkuste vsadit na originalitu a zapomeňte na ponožky a na pomůcky k holení.

Splňte tajná přání

Můžete se ohradit, že tajná přání jsou už dávno odhalena, ale určitě se vždy najde něco, co tu ještě zůstalo ke splnění. Muži touží po úspěchu. Milují odměny a neobyčejné dárky je rozzáří stejně jako autíčko malého kluka. Dárky pro muže letos vyřešíte velice snadno, když vsadíte na jména. Ano, nejde o žádnou legraci, zcela obyčejné jméno přece zní neobyčejně, když si při vyslovení představíte vašeho otce, partnera, manžela, dědu, kolegu, syna, bratra, kamaráda. Oni vás provází vaším životem, vytváří ty neobyčejné okamžiky štěstí a vy moc dobře víte, jak potěší mít jméno na zlatě s nejvyšší ryzostí. V naší zemi se stále jmeniny oslavují, tato tradice patří k oblíbeným.

Medaile ve vánoční nadílce

Pražská mincovna připravila exkluzivní dárky z ryzího zlata v podobě medailí. Stačí si vybrat jméno z českého nebo slovenského kalendáře. Pomůže vám přehled jmen podle českého kalendáře, kde se během let existence událo několik změn. 24 karátů a jako bonus milovaného člověka, to už stojí za úvahu! Témata a výtvarné ztvárnění lze vybrat z několika možností. Například vyobrazená bohyně Fortuna symbolizuje štěstí. Půjde o dar na celý život, neztratí svou hodnotu. Ryzost zlata se stane symbolem vaší lásky a přátelství. Půjde o pevné spojenectví, které se připomene hned po prohlédnutí této umělecky vytvořené zlaté pozornosti. Zlaté slitky o hmotnosti 100 gramů se řadí mezi nejžádanější. Obdarujte vaše blízké osoby zvěrokruhovým znamením, stačí znát datum narození a ihned získají něco blízkého jejich životu. Nejmenší slitky jsou finančně dostupné pro každého.