Kámen jako doplněk vnitřních prostor

Toužíte svůj domov nějak ozvláštnit, dodat mu jedinečný styl a zachovat přitom elegantní a jednoduchý vzhled? V tom případě si domů pozvěte kousek přírody a vybavte prostory přírodním kamenem, který patří již od nepaměti mezi základní stavební a dekorační prvky pro interiér i venkovní prostory. Nezáleží, zda bydlíte v bytě či domě a chcete vylepšit stávající obývací pokoj nebo volnou zeď na chodbě. Variant kameninových obkladů je celá řada a vybere si skutečně každý, milovníci jednoduchosti i extravagantního provedení!

Obkladový kámen u vás doma

Že je obkladový kámen populární, dosvědčuje i velký zájem zákazníků. Proto se můžete těšit na široký výběr barev a struktur, které vás přenesou zpět do přírody. Tyto obklady se vyznačují vysokou nadčasovostí a vkusnou decentností, proto se hodí je aplikovat též na větší plochy. Jednoduše s nimi ozdobíte krb, schodiště, zídku a perfektně poslouží rovněž jako obložení třeba do jídelny anebo chodby. Široké využití najdou obklady z kamene okolo domu, chaty či garážového stání. Zvolíte-li kombinaci kamene, skla a dřeva, vykouzlíte luxusní vzhled i starších budov. Obkladové pásky na fasádu vylepší izolační vlastnosti domu. Tyto typy obkladů odolávají povětrnostním podmínkám a chlubí se solidní životností.

Méně je někdy více

I přesto, že je kámen velmi jednoduchý a design propracovaný, s rozsahem jeho použití to nepřehánějte. Mnohem lépe bude vypadat dům obložený kamenem pouze z části. Jestliže se rozhodnete pro jednu barvu, držte se jí též při aplikaci na dalších místech, jako jsou altán, obklady oken, venkovní krb či podezdívka. Velmi trendy dojmem působí zdobené ploty. V zimě se nemusíte obávat popraskání, obkladový kámen je totiž mrazuvzdorný a barevně stálý. Originální vzhled nikdy nepřestane bavit a atraktivní ceny vám dají jasnou zelenou, že je čas vylepšit současné bydlení.