Kde pořídit letní šaty pro plnoštíhlé?

Spousta plnoštíhlých žen si stěžuje, že kdyby byly hubené, mohly by nosit cokoliv. Není to ale pravda. Jsou střihy, které lichotí drobným postavám bez výrazných ženských křivek, a naopak takové, jjež podtrhnou tvary plnoštíhlých žen. Jen je potřeba vědět, jaké to jsou.

Šaty jsou zrovna příkladem kousku, co by neměl chybět opravdu v žádném šatníku nehledě na tvar postavy. A pokud nejste příliš šatová, je na čase to změnit. I šaty mohou dobře vyjádřit vaši osobnost – jste romantická, sportovní, nebo jiná?

Ráj s oblečením pro plnoštíhlé na LaSilueta.cz

Pokud sháníte letní šaty pro plnoštíhlé, slavnostní šaty nebo vlastně jakékoliv jiné oblečení ve větších velikostech, neměl by vám uniknout e-shop LaSilueta.cz. Obchod má kamennou pobočku v Praze, ale s objednáním online nejsou žádné problémy.

Obchod prodává oblečení ve velikostech od XS až po 3XL, takže se tu obleče opravdu každá žena. Nejsou to přitom žádné tuctové kousky. V nabídce je opravdu originální a kvalitní oblečení. Některé kousky, které si sami vyrábí, je dokonce možné nechat ušít na míru. To vás bude zajímat, pokud máte opravdu nestandardní tvar postavy.

Jaké typy šatů vám budou lichotit?

Ani s plnoštíhlou postavou se nemusíte moc omezovat. Tady je jen pár tipů na střihy, které hledat:

· Košilové šaty – dlouhá košile je vhodná jako vycházkové oblečení i do práce, jsou vzdušné, dají se nosit i s páskem přepásané.

· Zavinovací šaty – vynikající volba, jestli se snažíte hubnout nebo vám z nějakého důvodu skáče hmotnost. Šaty si kolem sebe utáhnete tak, jak zrovna potřebujete.

· Volné šaty – jestliže jsou splývavé, rozhodně vás nebudou dělat větší. Volný střih pomůže skrýt nedostatky vaší postavy.

· Maxi šaty – zahalte své tělo do maxi šatů. Pokud vyberete vzdušné šaty, rozhodně vám v nich nebude teplo, přestože jsou dlouhé.

Pro plnoštíhlé dámy obecně dobře funguje upozornit na přednosti, například poprsí. Dobře vypadá, když zvýrazníte pas. Stačí k tomu široký kožený pásek, který budete používat univerzálně přes různé šaty v šatníku. Inspiraci hledejte třeba právě na LaSilueta.cz. Mají tam dost produktových fotografií, kde jsou šaty doladěné do perfektního outfitu.