Menší sedací soupravy udělají parádu kdekoliv v interiéru

Sedací soupravy nemusí být jenom v obývacím pokoji. Hodí se i do jiných místností, a právě v nich udělají z běžného domova doslova luxusní království.

Malé sedačky se vejdou všude

Napadlo vás, že krásná designová sedačka najde své využití i ve vaší šatně či v ložnici? Z místa, kde oblečení pouze skladujeme, se promění v místnost, kde si začneme oblečení užívat jako módu. Možná se dokonce vejde do vaší předsíně. A protestovat nebudou ani děti. Pokud navíc bydlíte v rodinném domě, najdete prostor ještě na celé řadě míst. Ať již půjde o prostorné mezipatro na schodišti, pokoj pro hosty, či v pracovně. Pro tyto účely se hodí malé lehké designové sedačky.

Místo obří sedačky dvě malé

Své uplatnění nachází krásné designové sedačky i v obývacím pokoji. Samozřejmě je využijeme v malých prostorách, ale naopak i v těch velkých. Zapomeňte na sedačky do U či do L. Nahradí je malé sedací soupravy v moderním designu. Sáhnout lze po dvou stejných, po stejném designu, ale jiné barvě, nebo třeba malou designovou sedačku doplnit designovými pohodlnými křesly. Prostor bude variabilnější a též vzdušnější.

Jak vybrat materiál pro sedací soupravu?

Kůže je skvělý materiál, avšak často zjistíme, že nám nákup sedací soupravy zbytečně prodražuje. Jiným řešením pak je ekokůže. Její trvanlivost však je nižší než u kůže, a dokonce nižší než u textilního potahu. Ale pozor, není textil jako textil. V odolnosti jsou obrovské rozdíly. Zejména, pokud máte doma psa nebo kočku, musíte volit textil, který netrpí ani kvůli zvířecím drápkům. A samozřejmě vždy je vhodná kvalitní impregnace proti ušpinění i různým nehodám s jídlem, pitím i s našimi mazlíčky.

Designové sedačky nemusí být drahé

Moderní designové sedací soupravy nemusí být jen za přemrštěné ceny. E-shop Yourhomestory.cz nabízí sortiment kvalitních sedacích souprav s moderním designem, který nepokazí romantický, ani hypermoderní styl bydlení.