Mezonetový byt – unikát, který v sobě ukrývá mnoho výhod

 Patříte-li mezi městské typy, určitě byste rádi bydleli samozřejmě ve svém, ale především v bytě odpovídajícím vašim individuálním představám. Sledujete prodej a pronájem realit, ale zatím jste nenarazili na ten pravý byt? Zkuste se zaměřit na atypické bytové jednotky, kde vaše fantazie získá prostor a můžete vytvořit dokonalý domov. Nákup bytu a samozřejmě též domu je rovněž výbornou investicí. Velmi zajímavé jsou byty v Praze a dalších velkých českých městech. Tam seženete i atraktivní pronájmy za velmi zajímavé peníze a ve vybraných lokalitách.

Pro pronájem bytu Praha je potřeba zvážit, k jakým účelům budete bydlení využívat. Má sloužit pro rozjezd vašeho života v hlavním městě? Hledáte dočasné bydlení při vašem náročném povolání a podnikání? Ať už tak či onak, vždy vybírejte kvalitní byty v dostupných lokalitách s možnosti parkování. Podle velikosti bytu pak můžete řešit vybavení nábytkem a ostatními doplňky. Před pronájmem se ujistěte, zda je byt slunný, disponuje praktickým balkonem a sklepem, eventuálně má vlastní parkovací místo.

Brno a Ostrava v realitách

Pronájem Brno patří mezi další vyhledávaná místa k bydlení i podnikání. Druhé největší město se pyšní vynikající polohou pro cestování k sousedům níže, zároveň se po dálnici za chvíli dostanete do Prahy i Ostravy. Brno je navíc univerzitní město, proto pronájem často hledají skupiny studentů. Ani třetí největší české město nezahálí. Industriální Ostrava bojuje za novou tvář, v níž kombinuje industriální základ a spoustu nových možností nejen pro návštěvníky. V létě se zde konají vyhlášené Colours of Ostrava, najdete tady svět techniky pro menší i větší děti a stejně tak halu gong, kde probíhají koncerty ostravského rodáka Jarka Nohavici.

Baťovo město vám učaruje

Ve Zlíně na vás čekají také zajímavé památky, pracovní možnosti i luxusní byty se zelení okolo. Moderní mezonetové byty se ve Zlíně těší velké oblibě a dodávají bydlení zcela nový rozměr. Pronájem bytu Zlín nyní vyřídíte online díky přehledné nabídce, která obsahuje nejen autentické fotografie, ale též detailní popis nabízeného bytu. Mezonetové byty s atypickým řešením mají jednu nespornou přednost – prostornost. I menší mezonetové byty o velikosti dvou pokojů s kuchyňským koutem působí vzdušným dojmem. U mezonetu je navíc typická privátní část, kde bývá ložnice a třeba dětský pokoj, na horním patře bytové jednotky. Rozhodnete-li se pro mezonetový byt, budete nadšeni.

Mnoho mezonetových bytů je dispozičně řešeno jako dvě jednotky, tedy dva byty. Klíčovým prvkem v mezonetu je schodiště – může být masivní i skleněné a prostoru dodá nadčasový styl. Budete-li hledat, pak náročné požadavky na bydlení splní podkrovní mezonetový byt.

Mezonet – mezi dvěma byty

Díky mezonetu budete mít pocit, že bydlíte v rodinném domě, nikoliv v bytě. Ve Zlíně na vás čekají moderní mezonety s velkými okny. Byty jsou zde slunné a dostupné nejen automobilem, ale též městskou dopravou. Co vás určitě přesvědčí, že Zlín je ideální lokalitou, jsou ceny a pracovní příležitosti. Cenově dostupné bydlení nabízí osvědčené reality s individuálním přístupem k rodinám s dětmi, mladým párům i studentům hledající pronájem při škole. Mezonetový byt, často označovaný též jako loft, zcela nedoporučujeme seniorům. Zvláště kvůli schodišti, jež kvůli snížené pohyblivosti může být překážkou.

Proč právě Zlín?

Zlín vyniká typickou baťovskou architekturou citelnou po celém městě. Za zmínku stojí i nákupní možnosti v populárních obchodních centrech a samozřejmě Univerzita Tomáše Bati s mnoha zajímavými obory. Podaří-li se vám v tomto překrásném městě se zajímavou kulturou a historií najít dokonalý byt, můžete si být jisti, že tady strávíte perfektní život s mnoha možnostmi, ať už kulturními či sportovními.