Na jazykový pobyt do Anglie se slevou!

Ovládat anglický jazyk je dnes téměř nezbytností pro každého, kdo chce mít lépe placenou práci. Chcete se anglicky naučit nebo si zdokonalit vaše dosavadní znalosti? Neztrácejte čas nad učením doma nebo na skupinkových kurzech v ČR. Nejlépe se anglicky naučíte v „terénu“, tedy mezi lidmi, kteří anglicky mluví. Kam jinam byste měli vyrazit než do kolébky tohoto jazyka – do Velké Británie. Poradíme, jak na jazykovém pobytu výrazně ušetřit.

Balloon Agency aktuálně nabízí slevu

S velmi zajímavou nabídkou přichází společnost Balloon Agency, která se zaměřuje na zprostředkování jazykových pobytů v Anglii. Balloon Agency nabízí pobyty pro jednotlivce, i pro skupiny. Jejich služeb tedy mohou využít školy nebo firmy.

Pávě nyní připravila společnost jedinečnou akci, v rámci které získají všichni, kdo si jazykový pobyt koupí, výraznou slevu. Akce momentálně běží a končit bude 31. listopadu. S nákupem ale není radno otálet, školy nejsou nafukovací, takže by právě ta vaše mohla být obsazena dříve, než se „rozhoupete“. V rámci aktuální akce poskytne Balloon Agency slevu rovných 1000 Kč.

Balloon Agency spolupracuje hned s několika školami, sami si zvolíte, kterou školu budete chtít navštěvovat.

Jazykové pobyty jsou určeny pro:

  • Začátečníky
  • Věčné začátečníky
  • Pokročilé
  • Profesionály

Stačí pouze vybrat jazykový pobyt dle školy a typu kurzu. V nabídce je hned několik škol, které se nachází v malebném městě na jihu Anglie v Bournemouth. Toto město si získalo přezdívku anglické San Francisco, a to především díky bohatému kulturnímu životu, který může nabídnout. O zábavu zde rozhodně není nouze!

Jak pobyt koupit?

Je to úplně jednoduché – stačí si vybrat z nabídky (pobyty se konají celoročně), vyplnit přihlášku a o vše ostatní se Balloon Agency postará za vás. Nabízí i nadstandardní služby jako je dovoz či odvoz z letiště. Kompletní informace najdete na www.balloonagency.cz.