Nechte si instalovat kvalitní drátový rozhlas pro města a obce

Chybí ve vaší obci či městě funkční drátový rozhlas? Této technologii stále neodzvonilo. Právě naopak. Obce své drátové rozhlasy rekonstruují i budují nové. Přidejte se k těm, kteří pochopili, že má tato forma komunikace stále své místo mezi dalšími moderními komunikačními kanály.

Není to žádná retro technologie. Obvykle je to právě drátový rozhlas, díky kterému jsou občané nejrychleji informováni o novinkách v obci i o různých událostech. Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce má stále místo jako rychlé informační médium. Tato forma sdělení mu dává váhu, a to nejen mezi nejstarší populací. Určitě se jej nevzdávaje.

EL-MIK vám zprovozní drátový rozhlas

Kdo potřebujete zprovoznit nefunkční starý drátový rozhlas, upravit jej či rozšířit, aby měl dosah i do nově postavených čtvrtí, ale i ti, kdo chtějí drátový rozhlas vybudovat od základu, se mají možnost obrátit na společnost EL-MIK. Ta je předním specialistou v České republice s mnohaletými zkušenostmi se servisováním i budováním nových drátových rozhlasů. Firma je partnerem měst a obcí po celou dobu provozu zařízení. Nabízí záruční i pozáruční opravy, ale buduje i nové drátové rozhlasy od projektu až po finální realizaci.

Drátový rozhlas najde však své využití i jinde

Slouží ve školách, ve zdravotnických zařízeních, kulturních domech i na sportovních stadionech. Pomáhá firmám ve velkých výrobních halách. Nesmí chybět v obřadních sítích a na hřbitovech. S drátovým rozhlasem se setkáme též na vlakových a autobusových nádražích. Na některých místech spolu s drátovým rozhlasem dodává EL-MIK i jednotnou časomíru. Ta se využívá třeba ve školách.

TIP: EL-MIK je spolehlivým partnerem též pro každého, kdo potřebuje instalovat ozvučení, nebo třeba rozhlasové ústředny, dodává reproduktory i zesilovače. Díky dlouhodobému působení na trhu umí zákazníkům nabídnout vynikající služby i nízké ceny.