Nejste spokojeni s podílovým fondem? Investujte rozumně a vyzkoušejte Portu

Nelíbí se vám výnosnost podílového fondu, ve kterém máte některé ze svých investic? Vždy máte možnost změny a nyní je ten nejlepší čas. Můžete vyzkoušet investovat s Portu, které šetří čas i peníze. Jak funguje?

Investujte výhodně

S Portu budete investovat s nízkými náklady, a to se cení. Ušetříte peníze na poplatcích a zároveň můžete dosahovat lepších výnosů, a své investice rozmnožit. Portu nabízí pasivní formu investování do světových indexů včetně široké diverzifikace, která je daná nástroji ETF.

Nyní Portu přišlo s lákavou nabídkou pro nové i stávající investory. Pokud k ní přesunete své nevýhodné investice, které vám nevydělávají, získáte slevu 20 % na poplatcích na 2 roky. Kromě této výhody v Portu není nic jako vstupní nebo výkonnostní poplatek. Jeho výkonnost oproti srovnávaným fondům je v průměru přibližně o 40 % vyšší. Tak proč nevyužít výhodné on-line investování?

Koronavirus změnil i svět investování

Koronavirová pandemie dost změnila život lidí, chod firem i prostředí investic. Je velice těžké odhadnout a předvídat, co bude. Například světoznámý investor Warren Buffett doporučuje lidem v současné době investovat raději do indexů.

Nedá se říci, že by podílové fondy v krizových dobách lépe prosperovaly. Statistiky říkají, že tomu tak opravdu není. Někdo by třeba rád počkal, až se hodnota jeho investice vrátí zpět tam, kde byla před krizí. Než by však k tomu došlo, může přijít o celkem slušnou částku výnosů. Možná se vám nezdá nyní vhodné rušit svou investici, když jste právě zaplatili vysoké vstupní poplatky. Za zvážení jistě stojí však to, jestli se vám vyplatí i nadále na poplatcích platit poměrně vysoké částky. S Portu se nemusíte bát investovat, i když nabízí globální portfolio bez zaměření. Portu má totiž svoji vlastní strategii, v rámci které lze svoji investici zaměřit podobně, jako byl váš fond.