Noste hodinky jako Kevin Costner

Pakliže jste milovníky fotbalu, kvalitních hodinek a dobrého filmu, měli byste si dopřát, stejně jako Kevin Costner, hodinky značky Jacques Lemans. Buďte výjimeční, noste hodinky s duší Kevina Costnera!

Kevin Costner, přední světový herec, držitel několika Oscarů, je již po několik let ambasadorem luxusní značky hodinek – Jacques Lemans. Herec však není pouhou tváří této značky, ale i jejím významným partnerem, jenž se výrazně podílí na návrzích a vývoji modelů z unikátní kolekce nesoucí jeho jméno. Kolekce Kevina Costnera v současnosti čítá na 13 různých modelů stylově náležících do kategorie Classic a Sport. Všechny hodinky z této kolekce dokonale odráží autentického ducha a životní styl herce. Tuto exkluzivní kolekci Jacques Lemans by Kevin Costner naleznete v současnosti i u nás. V nabídce hodinky Kevina Costnera má Sperky-nm.cz.

O značce Jacques Lemans

Jacques Lemans představuje přední švýcarskou značku hodinek založenou v roce 1975, která se zaměřuje na výrobu hodinek ve středním cenovém segmentu. Aktuálně ve svém portfoliu má na 850 modelů rozdělené do 3 kategorií (Sports, Classic a Fashion). Tato rodinná firma s 40-letou tradicí se může pochlubit několika oceněními za svou práci a prestižní licencí UEFA Ligy mistrů. Vedle kolekce Kevina Costnera je značka Jacques Lemans rovněž producentem kolekce hodinek UEFA Champions League.

Hodinky Jacques Lemans

Hodinky Jacques Lemans se snaží svým zákazníkům přinést pouze to nejlepší, co současný svět nabízí, a proto do hodinek vkládá jen ty nejkvalitnější komponenty, řemínky jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Značka nabízí svým klientům vynikající design za přijatelnou cenu.

Pokud se chcete dozvědět více o těchto hodinkách, případně prohlédnout celou nabídku těchto hodinek, nahlédněte na webové stránky Sperky-nm.cz, kde naleznete rozsáhlou nabídku dámských a pánských hodinek Jacques Lemans.