Nová generace pojištění majetku boduje! Seznamte se a pojistěte se také!

Že stále žijete bez pojistky vlastního bydlení? A víte, jak moc tím riskujete a ohrožujete vlastní spokojenou existenci? Uvědomte si, že stačí, když se přižene vichřice a zničí vaši střechu. Z pojistky získáte peníze na novou, ale bez ní budete muset vše platit ze svého. Když nemáte dost peněz, přijde na řadu půjčka a zatížení rodinného rozpočtu, takže už žádná dovolená, žádný lepší nábytek apod. Buďte chytří a pojistěte se během pár minut. 2. generace pojištění je výhodnější, skutečně!

Kryje komplexně

Majetkové pojištění je nastaveno tak, aby komplexně pokrylo všechny možné škody na nemovitosti i na movitém majetku. Kromě něj pojišťovny nabízí ještě pojištění nemovitosti (vztahuje se jen na budovu) a pojištění domácnosti (vztahuje se jen na movité věci). Když chcete mít veškerý majetek pod ochranou, volíte tedy první možnost – pojištění majetku, to je prostě jasná věc. Jediný problém této pojistky až donedávna byl, že nebyla určena pro rekreační objekty. Vše ale novým konceptem v podobě pojištění 2. generace změnila pojišťovna Ergo. Právě její pojistka je kromě rodinných domů a bytů určena také pro: rekreační objekty, budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáže) i bazény.

Majetkové pojištění

Během několika málo minut

Výhodou je, že každý sjedná pojištění majetku online, a to během několika minut. Stačí totiž znát jen velikost obytné plochy v m2 a vyplnit povinné údaje. Je důležité, aby byla pojistka vždy sjednána na jméno majitele nemovitosti, jinak by nedošlo k pojistnému plnění. 

Bonusy od Ergo

Majetkové pojištění od Ergo pojišťovny bylo zvoleno za top produkt v hodnocení klientů na nezávislých finančních serverech hlavně pro jeho výhodné podmínky. Ergo ho totiž vybavila zajímavými bonusy. Klient dostane zcela zdarma pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu. Jak taková pojistka funguje? Čtěte zde.