Ošetření pro pány – základní péče o obličej

Návštěvy kosmetického salónu dnes drtivá většina žen vnímá jako samozřejmost. Pravidelné ošetření pokožky, hloubkové čištění a celková očista pleti slibuje vitalitu a projasnění pokožky. Jenže návštěvám u specialistů, kteří si poradí s nevzhlednými uhříky, vráskami i nevyrovnanostmi by se neměli vyhýbat ani pánové. Mužská pokožka je citlivá, musí čelit pravidelným atakům holicího strojku. Proto si zaslouží náležitou péči rukama odborníků.

Speciální ošetření Sothys Homme

Sothys Homme zahrnuje základní obličejovou péči pro posílení a detoxikaci organismu speciálně navrženou pro muže. Pleť bude okamžitě krásnější, zdravě vyhlížející a také odolnější. Pouze kvalitní ošetření vám zajistí, že vaše pleť bude okamžitě chráněná před negativními vnějšími vlivy a zároveň odpočatá. Chcete se cítit lépe? Pak otestujte celé ošetření, jež se skládá ze základního odstranění nečistot a masáže hlavy. Poté pokračuje povrchovým a v případě potřeby též hloubkovým čištěním pleti a speciální masáží. Pomocí hydratační ampule je do pleti aplikována vláha a následná maska pocit vláčné pokožky ještě umocní. Na závěr nechybí krém podle typu pleti včetně bezplatné konzultace pro podporu domácí péče. Ošetření, které trvá celou hodinu, by nemělo předcházet holení a podráždění pokožky. Pro dokonalou a komfortní péči v pohodlí domova navštivte webové stránky h-p.cz, kde najdete nabídku všech produktů pro pány.

Buďte krásní a sebevědomí

V kosmetickém salónu se zaměřují na estetickou medicínu, hubnutí i dentální hygienu. Tým specialistů vám splní všechna přání, abyste se cítili naprosto báječně a nechali se opečovávat rukama zkušených. Speciální nabídka zahrnuje ošetření pro pány, také unikátní procedury pro ženy, služby omlazení a estetických úprav. Mnoho klientů využívá rovněž služeb v oblasti hubnutí a epilace či lymfodrenážních masáží, jež jsou skvělým způsobem pro nastartování odvodňování organismu, a tím ulevení nejen nohám.