Osobní zkušenosti s realitní kanceláří Century21

Stejně jako spousta mladých rodin i my jsme zatoužili po vlastním bydlení. Začali jsme shánět rodinný dům v Praze. Vzhledem k rozmanitosti realitního trhu v hlavním městě jsme si mysleli, že nebudeme mít o nabídky nouzi. To jsme ale netušili, že je náročné dostat se k dobrým nabídkám. Neklademe vysoké nároky na bydlení. Měli jsme stanovené tři požadavky – novostavba či dům po rekonstrukci, poloha nedaleko centra a dispoziční řešení alespoň 3+1.

Zhlédli jsme spoustu inzerátů na prodej nemovitosti. Řada z nich nás ale nepřesvědčila. Nabídky buď nebyly aktuální, nebo jejich popis neodpovídal realitě. Těšili jsme se na malebnou přírodu v okolí domu a klidné prostředí, přišli jsme na prohlídku a čekalo nás zklamání. Prostředí sice bylo klidné, ale po zeleni ani stopa. Když jsme ani po měsíci hledání na vlastní pěst nenašli dům odpovídající našim představám, začali jsme být nervózní. A proto jsme se rozhodli pro jiné řešení – obrátili jsme se na realitní kancelář.

Realitní kancelář? Za nás ano!

K realitním kancelářím jsem byla od začátku skeptická. Odrazovaly mě negativní recenze a zkušenosti ostatních. Ale už jsme byli s manželem z hledání nového bydlení bez výsledku tak vyčerpaní, že nám ani nic jiného nezbývalo. Nedaleko od nás má pobočku realitní kancelář Century21. Řekli jsme si, že za pokus nic nedáme. Domluvili jsme si s makléřem osobní schůzku. Už po telefonu mě potěšilo jeho profesionální vyjadřování a vstřícný přístup. Ale stále u mě byla důvěra v realitní kanceláře na bodu mrazu.

Zlom nastal až při osobním setkání s  makléřem. Vysvětlili jsme mu představu o budoucím bydlení. Také jsme mu řekli, jak chceme řešit financování. V jejich databázi vyhledal rodinné domy, které by odpovídaly našim požadavkům. Objasnil nám, jaké jsou aktuální ceny na realitním trhu a jaký je vývoj tohoto trhu. Poradil nám i v oblasti financování a nabídl výhodnější řešení. V té chvíli jsem litovala, že jsme se na odborníky neobrátili hned od začátku.

Naše zkušenosti s Century21 jsou velmi dobré. Byli jsme spokojeni s kompletním servisem, bohatou nabídkou nemovitostí a osobitým přístupem realitního makléře. Stál při nás i při řešení procesu kolem kupní smlouvy, nemuseli jsme si sami shánět notáře či právníka. Realitní kancelář Century21 se o vše postarala.

Ať už chcete řešit nákup nemovitosti či její prodej, za nás doporučujeme realitní kancelář Century21.