Pořiďte si nové auto snadno

Provozuschopnost automobilu závisí na mnoha okolnostech, ale obecně u všech platí, že se hojně používané nikdy nevyrovnají novým modelům. Jestliže vám činí problémy si našetřit potřebnou částku na úplně nový vůz, můžete zvolit oblíbenou formu pronájmu. 

Nové auto téměř bez starostí

Pokud chcete ve své garáži konečně zaparkovat něčím novým, může to jít takřka bez starostí, protože dlouhodobý pronájem vám umožní vlastnit auto ve velmi krátké době. Operativní leasing vyhledávají všichni, kteří si váží svého času a chtějí mít výdaje pod kontrolou. Jakmile uzavřete smlouvu, vůz bude po celou dobu majetkem leasingové společnosti, čímž vám odpadají nejrůznější platby za povinné prohlídky a návštěvy servisů. Automobil budete plně užívat po dobu platnosti smlouvy, uhradíte jenom palivo za provozování, jinak nic jiného. Při tomto druhu pronájmu se hradí rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou cenou, a to rozpočítáním této sumy do měsíčních splátek. Zároveň jsou v měsíční splátce obsaženy výdaje za různé služby, například povinné ručení, asistence, výměna pneumatik apod.

Používání automobilu na dojednanou dobu

Výhody operativního leasingu mohou využívat fyzické i právnické osoby. Vyřízení smlouvy s vámi obstará obchodní zástupce. Jakmile skončí doba pronájmu, můžete si auto odkoupit, nebo uzavřít smlouvu na zcela jiný model. Žádná akontace se nehradí, proto nemusíte počítat s žádnými vyššími výdaji. Měsíční částka je pevně stanovena. Vybírat lze z pravidelně obměňovaného vozového parku.

Uznáváte, že vám operativní leasing může být dost užitečný? Vyzkoušejte ho se společností, která má již za sebou dlouholetou praxi. Na https://podbabaoperak.cz/ si můžete prozkoumat všechny podrobnosti, dokonce zjistíte, že před samotným sjednáním není problém absolvovat testovací jízdu, abyste si vozidlo dobře vyzkoušeli.