Proč vybrat nerezové zábradlí?

Schodiště se nachází ve většině rodinných domů, nechybí ani v mezonetových bytech. Po schodech nahoru a dolů chodíme několikrát za den, a abychom se měli o co opřít a měli průchod jednodušší, velice nám v tomto ohledu pomůže zábradlí. To je zároveň i určitým estetickým prvkem, jež může schodiště i interiér povznést. Může mít různorodou podobu, neboť se na něj využívají materiály jako je dřevo, sklo, nerez, kovy a další. Zejména nerez se těší velké oblibě a právě na takové zábradlí se dnes zaměříme.

Nerezové zábradlí nabízí mnoho výhod

Nerezové zábradlí patří k těm nejoblíbenějším typům a jedná se o velice moderní a nadčasový materiál. Hodí se zvláště do nově zařízených interiérů, nicméně skvěle zapadne na jakékoliv schodiště i staršího domu či bytu. Nerezový materiál má řadu výhod. Může se pyšnit dlouhou životností, pevností a minimálními nároky na údržbu. Velkou předností je vysoká odolnost vůči náročným podmínkách. Můžete jej tedy zvolit i do exteriérů pro venkovní schodiště ke vstupu do domu, na terasy, balkóny či lodžie. Tento typ zábradlí má kovový vzhled a v porovnání s jinými materiály je právě nerez v současné době tím TOP. Může mít podobu tradičních rovných linií, problémem není atypické provedení, jež se vyžaduje zejména v případě točitého schodiště. Skvěle vypadá v kombinaci se sklem, kamenem nebo dřevem.

Dobrou volbou je nerezové zábradlí J.A.P.

Hledáte-li kvalitní a atraktivní zábradlí do vašeho domu či bytu, pak můžete vsadit na nerezové zábradlí společnosti J.A.P spol. s r.o. Tento český výrobce vám nabízí velice stylové, elegantní, moderní a cenově příznivé řešení, které je velice variabilní a může být instalováno na všechny typy schodišť. Velkou výhodou je podoba tzv. stavebnicového typu. Skládá se z jednotlivých komponent a montáž byste klidně zvládli i svépomocí. Na stránkách společnosti naleznete i návod, pomocí kterého zábradlí hravě složíte do konečné podoby. Pokud se na to necítíte, samozřejmě si montáž můžete objednat o autorizované firmy. Přednosti tohoto typu spočívají zejména v propracovaných detailech. Díky těm lze zábradlí využít i do složitějších prostor. Jedná se kupříkladu o ohyby výplní, madla či 3D spojky.

302Originální zábradlí tvoří výplň

Pokud vás zábradlí od společnosti J.A.P. oslovilo, jistě vás ještě více potěší možnost volby ze čtyř variant výplní, jež lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak originální vzhled. K dispozici máte nerezové duté nebo plné pruty, nerezová lanka a designové skleněné výplně, v nabídce různých dekorů.

Více se dozvíte na stránkách společnosti www.zabradlijap.cz, ke naleznete veškeré potřebné informace a skrze ně také můžete požádat o předběžnou a nezávaznou kalkulaci.