Recenze: Minibus z autopůjčovny Easy Rent

Máme početnější rodinu, takže k jejímu přesunu z bodu A do bodu B potřebujeme i větší vůz, protože pět dětí a dva dospělí plus pes se do běžného automobilu nevejdou. Nedávno jsme s manželem vyzkoušeli služby autopůjčovny Easy Rent z Prahy, a to na doporučení našeho rodinného známého.

Proč právě Easy Rent?

Bydlíme kousek od hlavního města a nabídka autopůjčovny Easy Rent vypadala velice zajímavě. Navíc jsme zhruba věděli, do čeho jdeme, protože jsme se seznámili s názorem Karla, manželova spolupracovníka. Chtěli jsme si půjčit vůz bezpečný a pro naši velkou rodinu pohodlný. Na výběr jich bylo hned několik – mimo jiné i minibus Opel Vivaro. Jenže když jsme se seznámili s jeho hodnocením v testu EURO NCAP, docela nás překvapil nízký počet získaných hvězdiček. Měl pouze 3. Na druhou stranu byl levnější oproti minibusům Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle Long nebo Volkswagen Transporter. Ty však získaly hvězdiček 5.

Výhody automobilů od Easy Rent

Je celkem pochopitelné, že jsme s manželem o nabídce dlouze diskutovali, než jsme dali přednost bezpečnosti vozu, byť jeho pronájem byl o něco dražší než u levnějšího vozu.  Myslím si, že jsme se nakonec rozhodli správně. Mně osobně se ještě líbila i třízónová klimatizace, protože v létě ochlazuje celý prostor. Manžel zase ocenil automatickou převodovku. Automobily od Easy Rent mají 24hodinovou asistenci po celé Evropě a zabudovanou navigaci s aktualizovanou mapou Evropy. Příjemná je také nízká spotřeba pohonných hmot.

Pohodlí především

Na půjčovně Easy Rent zaujme na první pohled hlavně nabídka vozů ve 100% kvalitě. Když si chcete vůz objednat, nemusíte chodit nikam do žádné kanceláře osobně, vše stačí vybavit prostřednictvím objednávkového formuláře na internetu. Sjednat je možné i nulovou spoluúčast při zavinění dopravní nehody. Zajímavý je ovšem i rychlý servis – už 90 minut od objednání může být vybraný vůz přistavený na zvoleném místě.