Robotická sekačka Honda pro perfektní trávník bez práce

Chcete mít krásný a udržovaný trávník, ale nebaví vás téměř každý týden pracně sekat? Automatická sekačka udělá všechnu práci za vás a skvěle poseká trávník. Využijte volný čas místo sekání trávy na jiné činnosti a užívejte si život naplno s dokonale upraveným trávníkem bez práce.

Robotická sekačka Honda Miimo má spoustu výhod, která usnadňují každodenní péči o trávník.

Tichá odolnost

Tichý provoz umožňuje sekání i během noci, bez obavy, že by sekačka rušila sousedy. Konstrukce je navržena tak, aby bylo dosaženo maximální odolnosti vůči počasí, ať už se jedná o vítr nebo déšť.

Samostatnost

Robotická sekačka sama pozná, kdy je potřeba dobít baterii a dojede se nabít. Po správně provedeném nastavení samostatně dodržuje předem určený prostor. Nehrozí tedy žádné nebezpečí, že by její ostré nože poničily okrasné květiny nebo zeleninu. Po zapnutí sekačka sama pravidelně pečuje o váš trávník bez nutnosti dalších pokynů.

Kvalitní péče o trávník i v šikmém terénu

Některé robotické sekačky mají potíže s pojezdem na šikmých plochách, ale díky výkonnému motoru Honda Miimo vše zvládá bez problémů. Při sekání na trávníku navíc zůstávají ležet jemné posekané stonky, které slouží jako kvalitní přirozené hnojivo.

Ohleduplnost a bezpečnost pro okolí

Bezpečnostní prvky zastaví nože při kontaktu s dětmi nebo zvířaty, aby nedošlo ke zranění. Nože jsou montovány do bezpečné vzdálenosti od plastového okraje tak, aby nemohlo dojít například k poranění nohy. Další výhodou je, že při nárazu na kámen se nože ohnou a vrátí se zpět bez toho, aby se rozlomily.

Dálkové ovládání s alarmem a GPS

Sekačku je možné ovládat dálkově přes chytrý telefon. Funkce alarmu je zabezpečena pomocí pin kódu a pro větší přehled a zajištění bezpečnosti je sekačka vybavena GPS systémem. I přes všechny tyto systémy dokážou automatické sekačky pracovat až 90 minut bez přestávky.

Jednoduché nastavení

Specialisté z firmy Honda sekačku nastaví, aby nedocházelo k častému sekání stále stejné plochy, a podle přání zákazníka v sekačce nastaví jednotlivé zóny, o které bude sekačka individuálně pečovat.

Téměř vše, co váš trávník potřebuje je robotická sekačka, která se už sama postará o dokonale posekaný trávník.