Sháníte 100% spolehlivý a rychlý internet? Víme, na koho se obrátit

Zkuste si představit život bez připojení k internetu. Tohoto šikovného pomocníka máme doma, na chatě, v práci, ve škole, ale i v kapse. Není se čemu divit – pomáhá nám snad s každou myslitelnou činností. Toužíte po vážně rychlém a kvalitním připojení? Víme, kde ho získáte.

Zrychluj.cz

Možná si také prohlížíte nabídky celé řady různých poskytovatelů a porovnáváte je mezi sebou. V takovém případě si dávejte pořádný pozor – ne všichni totiž poskytují takové služby, jaké jste si vzájemně domluvili. Nejčastějším kamenem úrazu bývá mnohem pomalejší připojení, než za jaké si platíte.

Sháníte poskytovatele, který vážně splní veškeré smluvené podmínky do puntíku? Pak se mrkněte například na internet Plzeň nebo internet Mladá Boleslav. V obou případech se dostanete na stránky oblíbených profesionálů z firmy Zrychluj.cz.

Ti poskytují internetové připojení na 99 % rozlohy České republiky. Do pouhých dvaceti čtyř hodin k vám přijedou, zapojí a aktivují internet (zcela zdarma). Následně vám poskytnou nonstop zákaznickou linku, která moc ráda zodpoví jakékoliv dotazy.

Jaké balíčky si můžete objednat?

Společnost Zrychluj.cz nabízí tři základní balíčky služeb:

Základní balíček S s sebou přináší rychlost stahování 250 Mb/s a rychlost nahrávání 250 Mb/s. Vychází na 399 Kč měsíčně.

Standardní balíček M s sebou přináší rychlost stahování 500 Mb/s a rychlost nahrávání 500 Mb/s. Vychází na 499 Kč měsíčně.

Prémiový balíček L s sebou přináší rychlost stahování 1 000 Mb/s a rychlost nahrávání 500 Mb/s. Vychází na 699 Kč měsíčně.

V tuto chvíli si navíc každý balíček můžete objednat na prvních šest měsíců pouze za 299 Kč měsíčně. K tomu získáte TV tarif zdarma. Potom se sami rozhodnete, jestli máte zájem pokračovat (smlouva je absolutně bez závazků).