Skvělý tip na dárek: dřevěná bedýnka s překvapením

Líbilo by se vám dostat k narozeninám krásnou ručně vyráběnou bednu s překvapením? A k ní páčidlo, abyste si dárek mohli otevřít? Pokud stojíte před rozhodnutím co koupit přátelům, rodičům nebo kolegům z práce a stále nevíte, vsaďte na unikátní bedýnku s obsahem, který obdarovaného nadchne. Zdá se vám to jako super tip na dárek? Nám také! A tak jsme se těmto stylovým dřevěným „boxdárkům“ podívali na zoubek. Mrkněte na ně s námi a nechte se inspirovat.

Unikátní stylové balení s obsahem, který potěší

Na první pohled vás stoprocentně zaujme samotná dřevěná bedýnka, která nemá žádné logo, je ručně vyráběná a vypadá famózně. V dnešní době je to přesně ten styl obalu, který frčí. Je potřeba jít s dobou, takže je na čase odhodit barevné balící papíry a mašle. Decentní, minimalistické, přírodní, vyrobené s láskou – přesně to vás napadne, když se na dřevěnou bedýnku podíváte. 

Dárek s vtipem je tou nejlepší volbou

Tento dárek má v sobě také vtip. Na první pohled totiž vůbec nebudete vědět, jak se k dárku uvnitř dostat. Aha, páčidlo! Je docela zábava pozorovat například něžnou blondýnku, jak se trápí s páčidlem, aby získala svůj dáreček. Úsměv na tváři se jí objeví hned, jak se do bedýnky dostane. Například v případě, že v ní najde malá šumivá vína a luxusní francouzskou kosmetiku. A parádní narozeninový večírek může začít!

Tyto bedny jsou ale samozřejmě určené také pánům. Dárková bedna s kvalitním alkoholem, výbornými slanými pochutinami nebo sladkostmi nikdy nikoho neurazí. Na to můžete vzít jed!

A kde je možné takový stylový dárek zakoupit? Podívejte se na webovou stránku Boxdarek.cz a určitě si tam něco vyberete. Každý dárkový box je balený v bublinkách a kartonové krabici a je možné ho poslat přímo na adresu obdarovaného. Bude mít tak úžasné překvapení, na které jen tak nezapomene.