Slovinsko láká na skvělé podmínky k lyžování

Zimní zájezdy se především točí kolem nabídek lyžování. Už jste zkusili lyžování ve Slovinsku? Pokud ne, tak si neváhejte vyzkoušet svahy v zemi s dlouhou tradicí spojenou s nejoblíbenějším zimním sportem.

Nadšenci do lyžování v roce 2019 do Slovinska!

Už balíte kufry a míříte do země, kde vás ski centra potěší příznivými cenami a skvěle upravovanými trasami pro sjezd a běžky? Úpatí Julských Alp vám odhalí nejznámější středisko s velkými hotely, kde si budete připadat jako v ráji. Kranjska Gora totiž ví, co potřebují zdejší návštěvníci, naprosto oddaní technikám lyžování. K tradičním každoročním akcím se řadí populární Světový pohár mužů ve slalomu a obřím slalomu v Podkorenu. Mamutí můstek se stal už několikrát přímým svědkem světových rekordů. Rodiny s dětmi si místo hodně oblíbí, protože zde objeví několik nenáročných sjezdových tratí. Dostatek sněhových srážek očekávejte od vánočního času až do konce března. Nezklamou vás ani čtyři desítky běžeckých tratí s různou náročností. Slovinsko 2019 lyžování má připravené cvičné plácky pro výuku, skialpinismus a půjčovny vybavení nejen na lyže, ale také na snowboard. Vyzkoušejte sáňkařkou dráhu, jízdu se psím spřežením, bruslení nebo eskymáckou vesničku.

Ubytování v blízkosti sjezdovek

Když se podíváte na: https://www.gradtur.si/cz/lyzovani/slovinsko/kranjska-gora/best-western-hotel-kranjska-gora, všimnete si, že poloha hotelu je velice příjemná. 300 m od sjezdovek a centra města vypadá hodně lákavě. Navíc vás jistě zaujme wellness centrum s bazény a vířivkou. Užijete si také čas ve fitness centru, v soláriu, v sauně nebo vám hotel obstará lekce lyžování, tenisu a pěší túry po okolí. Hotel Kranjska Gora vám ve své restauraci připraví pokrmy národní kuchyně. Nezapomeňte ochutnat místní štrúdl, jelita, klobásy a polévku jotu. Kranjska Gora hotel povoluje i zvířata na pokoji za poplatek, tudíž nemusíte nechávat doma vaše domácí mazlíčky.