Správná firemní kultura pozvedne každý podnik

V České republice existují tisíce firem. Každá má jiný počet zaměstnanců, svou filozofii, jedinečný produkt či strategii. Jednotlivé společnosti si kladou za cíl být nejlepší, poskytovat kvalitní zboží a konkurovat ostatním firmám podobného zaměření. Zkušený zaměstnavatel pracuje se skutečností, že vytvoří-li ideální a motivační podmínky svým zaměstnancům, bude firma prosperovat lépe. Tuto filozofii podporovali mimo jiné i významní manažeři 20. století.

Firemní kultura se odráží ve vztazích a chování ke svým zákazníkům a současně také k podřízeným daného podniku. Komunikace, výhody a systém odměňování velmi ovlivňuje jednotlivé subjekty vně i uvnitř firmy.

Zkušenosti odborníků z MotivP přinesou výsledky vaší firmě

Zodpovědní vedoucí a personalisté firem se těmito otázkami důkladně zabývají a snaží se o rozšíření obzorů navštěvováním kurzů a seminářů. Těch je v současnosti celá řada a je potřeba vybírat takové, které mají dlouhodobé výsledky a řeší aktuální témata. MotivP nabízí pravidelné konference, na nichž vystupují zkušení řečníci, kteří předávají zajímavé a přínosné informace týkající se firemní kultury. MotivP nevzdělává pouze firmy, ale také zájemce z řad jednotlivců nebo lektorů.

Setkání personalistů probíhá v rámci akce MotivP Business Brunch, kde dochází k předávání zkušeností a diskusím z různých firem. Rozebírají se všestranně zaměřená aktuální témata. Máte možnost zeptat se na konkrétní otázky a diskutovat s ostatními. Setkání jsou zaznamenávána a lze je shlédnout na internetu. Business Brunch probíhá v různých městech České republiky.

Firemní kultura aneb nejste na to sami

Firemní kultura je základem pro správné fungování jakéhokoli podniku. Můžete mít svou představu o vedení firmy nebo chování k podřízeným, ale zkušenosti získané na konferencích rozšíří vaše obzory a posunete se zase o krok dále. Budete si jistější v postupech, které zvolíte, a dočkáte se vytyčených výsledků!