Světelná reklama – dejte o sobě vědět

Být vidět je dnes parketou online světa, kde si lze koupit reklamu nebo pracovat na jiných způsobech zviditelnění. Firmy však podceňují viditelnost svých kamenných prodejen, poboček a obchodů, kam zavítají nejen pravidelní zákazníci, ale taképotenciální klienti, kteří si firmu našli právě na webu. Světelná reklama představuje skvělý způsob, jak být vidět, finančně se nezruinovat a investovat do trvalé a snadno udržovatelné reklamy. Díky světelným panelům půjdete vidět v jakoukoliv denní dobu a stejně tak oživíte třeba jinak unylý prostor.

Základem jsou kvalitní materiály

Vzhledem k tomu, že se jedná o reklamu použitou v exteriéru, musí tomu odpovídat i kvalita použitých materiálů. Využít lze například plastického loga, jež se upevňuje pomocí velkých šroubů, popřípadě světelných panelů. Veškeré typy reklam jsou instalovány rukama zkušených pracovníků. Ti vám rovněž poradí, kam logo nejlépe umístit a vytěžit z něj maximum.

Zavedená firma specializující se na světelné reklamy a orientační značení pracuje výhradně s prémiovými materiály. V sortimentu najdete světelné reklamy z plastových a hliníkových komponentů – ideálních do venkovních podmínek, kde musí čelit ostrému slunci, vytrvalému dešti i zimnímu období. Plast se vyznačuje dlouhou životností stejně jako hliník, jenž se navíc skvěle formuje, nevyžaduje údržbu a dá se použít pro atypické tvary. Čelní stranu světelné reklamy zpravidla tvoří kvalitní extrudovaný plexiglas, popřípadě se velké oblibě těší vinylová plachta s vysokou gramáží. Osvětlení uvnitř reklamy zajišťují kvalitní zářivky či LED moduly s garantovanou nejen dlouhou životností, ale především svítivostí. Součástí reklamy jsou samozřejmě grafické prvky – může to být třeba logo, nápis nebo značení. To je vyřešeno polepem translucentní fólií.

Nebojte se experimentovat

Světelná reklama vás nadchne cenou, výdrží i funkčností. Správně umístěná reklama dokáže přitáhnout pohledy kolemjdoucích i dokonale označit prostor. Na internetových stránkách najdete přehled již realizovaných zakázek, mezi nimiž nechybí řada známých log, reklam a nápisů. Nezapomeňte, že logo nemusíte umisťovat pouze na čelní stranu budovy. V případě, že se na budovu reklama umístit nemůže, existují další možnosti – například reklamní pylony a věže.

Rozhodnete-li se investovat do reklamy, svěřte se do rukou zkušených profesionálů, za nimiž stojí řada recenzí a spokojených zákazníků. Tito specialisté na reklamu pracují výhradně s osvědčenými materiály vysoké kvality, pohybují se ve světě reklamních ploch již desítky let a neustále hledají nové, moderní komponenty pro dokonale nasvícenou reklamu. Nápisy, panely, loga z výrazných písmen či motivů oživí prostor a přesvědčí mnoho zákazníků, že právě vy jste tím pravým dodavatelem produktů či služeb.