Tisknete stovky etiket měsíčně? Přichází čas na úspory a urychlení práce

Dané téma se týká především majitelů úspěšných e-shopů, které pravidelně odesílají velké množství zásilek. Pokud jste se dostali do této situace, je nutné si uvědomit, že každá utracená koruna za balík vás z dlouhodobého hlediska vyjde na tisíce a tisíce. Jak optimalizovat zmíněný proces? 

Specializované zařízení 

Alfou i omegou je jednoúčelová tiskárna, která slouží pouze k danému úkolu. Klasické kancelářské zařízení je totiž zbytečně drahé, pomalé a složité pro účely štítků. Nehledě na fakt, že do něj asi jen těžko dostanete TTR pásky. Obzvlášť populárními volbami jsou hlavně kvalitní produkty značky Zebra a TSC. 

Dalším nezanedbatelným požadavkem je program na tisk etiket. Jeho výběr dělá mnoha majitelům e-shopů vrásky na tváři, přičemž se není čemu divit. Naše doporučení spadá na BarTender software, jenž nabízí zajímavý poměr ceny a výkonu. 

Zakoupit si můžete rovnou čtyři odlišné verze, a tak si na to své přijdou i ti nejnáročnější podnikatelé. Bude pro vás ideální jednoduchý balíček Starter, Professional, Automation, či se spolehnete spíše na komplexní Enterprise? 

Vyzkoušejte si vše zdarma 

Seznámit se s těmito programy není pouze otázkou přečtení jednoduchých popisků, tudíž se rozhodně vyplatí vyzkoušet program na etikety ke stažení zdarma. Během třiceti dní si osaháte celý systém, přijdete na jeho specifika a zjistíte, jestli představuje ideální pomoc pro vaše konkrétní účely. 

Ať už sháníte software, zařízení nebo jednotlivé pomůcky, navštivte internetový obchod pod výše vloženými odkazy. Dočkáte se pestré nabídky zboží, díky němuž zvládnete vytvářet etikety jako na běžícím páse. Zároveň lze vsadit na telefonickou konzultaci se zkušenými profesionály, kteří vám moc rádi poradí s jakýmkoliv problémem.