Udělejte si radost s krásným textilem. Jaké kousky zvolit?

Jen těžko bychom našli jedince, který by netoužil po 100% vybavené a elegantní domácnosti. Chcete-li dosáhnout takového úspěchu, nesmíte zapomínat na spoustu důležitých detailů – a to hlavně na parádní textil. Jaký zvolit?

Začněte u oken 

Ze všeho nejdříve se pořádně zaměřte na záclony (hotové záclony). Tyto krásné kusy textilu ještě opravdu nevyšly z módy. Ba právě naopak! V současnosti nabízí tak ohromně pestré množství designů, barev, provedení i materiálů, že budete nadšení.

Jasným důkazem jsou například tyto populární hotové voálové záclony. Ty potěší milovníky klasického i moderního stylu. 

Určitě si dávejte pozor na správný výběr vzorů. Decentnější vzory dokážou totiž opticky zvětšit malé místnosti (ideální volba do paneláků). Naopak velké vzory se hodí spíše do prostorných interiérů (ideální volba do rodinných domů).

Společně se záclonami rovnou pořiďte i neprůhledné závěsy na okna. Jejich barva by měla být přibližně stejná, jako je barva okolního nábytku a stěn. Zvolte maximálně o pár odstínů světlejší/tmavší řešení. Všechny barvy duhy už opravdu nejsou v módě. 

Ohromný výběr textilu z pohodlí domova 

Určitě neshánějte bytový textil ve všech kamenných prodejnách po celém městě. Místo nekonečného bloudění mezi nepřehlednými regály si prostě sedněte k počítači a rozklikněte si webové stránky oblíbeného e-shopu Luxora. Ty najdete pod výše vloženými odkazy. 

V mžiku si budete moci prohlédnout stovky a stovky nejrůznějších produktů. To platí nejen pro záclony a závěsy, ale i pro župany, předložky, ručníky a osušky, povlečení a desítky dalších kategorií. 

Objednáte-li si za více než 1 500 Kč, získáte dopravu po celé České republice zcela zdarma. A co víc, možná vychytáte některou ze zajímavých pravidelných slevových akcí.