Výkup mincí vám zajistí rychlé peníze v hotovosti

Řada lidí investovala do zlatých mincí jako do dobré investice. Kdo je dnes ve finanční tísni, mince prodává. Ceny zlata jsou vysoko a prodej se vyplatí.

Zlaté mince mohou mít více podob

V první řadě jsou zlaté mince plnohodnotnou obdobou investičního zlata. Vedle zlatých cihel může mít totiž investiční zlato i podobu mincí. V této podobě je dokonce při nákupu osvobozeno od DPH. Investiční mince se v naší republice nerazí a často se kupují třeba rakouské nebo kanadské.

Mince mohou být též památeční. Ty se kupují u různých příležitostí jako dárky. Razí se třeba se jmény z českého a slovenského kalendáře. Bývají oblíbeným dárkem k narození dítěte, k promocím a i různým zajímavým jubileím. Kupují se proto, aby je dotyčný jednou prodal. Cena zlata roste dlouhodobě, a proto roste i cena tohoto daru. K dispozici je velké množství zajímavých dárkových zlatých mincí.

Pak jsou tady sbírkové zlaté mince. Ty nakupují zejména numismatici. Tyto mince už nemají jenom hodnotu zlata, ale i sběratelskou, či dokonce historickou. Často jde o mince, které byly vyraženy v limitované edici. Jejich cena může být obrovská, ale především v numismatických kruzích.

Kdo nyní potřebuje hotovost, má možnost zlaté mince výhodně prodat

Výkup mincí nabízí služba Prahavykupzlata.cz. Nejde o žádnou výhradně internetovou službu. Jedná se o pražského výkupce s třicetiletými zkušenostmi s výkupem zlata, zlatých šperků a dalších cenností či starožitností. Z referencí je zřejmé, že jde o velice seriózní službu s vynikajícími výkupními cenami. Zlaté mince i další zlato a cennosti jsou vždy na místě oceněny a dostáváte za ně zaplaceno ihned v hotovosti na místě. Oceňování je zdarma. Předběžnou cenu zjistíte z ceníku na webových stránkách, nebo se ji dozvíte na základě žádosti e-mailem. Prodej zlatých mincí je rychlý způsob, jak vylepšit svoji finanční situaci bez půjček a v hotovosti.