Využijte komplexní služby autorizovaného servisu Škoda

Pravidelně servisovat vozidlo by měla být samozřejmost pro každého řidiče, a to už s ohledem na bezpečnost a prodloužení životnosti vozidla. Při pravidelném servisu podle předepsaných kilometrů se mohou průběžně kontrolovat patřičné součásti vozu a zajistit případně jejich preventivní výměnu. Můžete si tak být jisti, že váš vůz je vždy v perfektní kondici. Jaké služby můžete využít?

Služby autorizovaného servisu za zvýhodněných podmínek

V rámci pravidelných servisních intervalů doporučených výrobcem vašeho vozu, je vždy nejlepší využít služeb autorizovaného servisu, kde jsou servisní úkony na vašem vozidle prováděny dle předepsaných postupů automobilkou. To vám zajistí také servis Škoda Praha, kde se o váš vůz postará tým vyškolených mechaniků. Využít můžete také některé zajímavé servisní programy, díky kterým získáte péči o svůj vůz za zvýhodněných podmínek. Patří mezi ně: 

  • Šeková knížka
  • Předplacený servis

Výhody Šekové knížky

V případě Šekové knížky se jedná o zvýhodněný servis pro všechny, kdo mají vozidlo Škoda o stáří 4 nebo více let a potřebují vyměnit některé díly, k jejichž opotřebení došlo vlivem běžného provozu vozidla. Pro nejběžnější opravy totiž najdete v Šekové knížce slevy ve výši až 20 % jak na práci, tak na díly, které je potřeba vyměnit. Šekovou knížku si můžete vyzvednout bezplatně přímo v autorizovaném servisu nebo je k dispozici ke stažení také v elektronické podobě.

Výhody Předplaceného servisu

Předplacený servis je rovněž zajímavou doplňkovou službou, která je v tomto případě určena na pokrytí nákladů spojených s předepsanou údržbou vozidla. Můžete si tak předplatit servisní prohlídky, výměny oleje či filtrů nebo servisní úkony spojené s výměnou dílů, které podléhají běžnému opotřebení. Předplacený servis mohou využít retailoví i fleetoví zákazníci a její pořízení je možno podle kilometrového nájezdu nebo až na 5 let.