Zařizujeme si zahradní posezení: Zn. levně, ale maximálně kvalitně!

Léto je v plném proudu, a pokud jste to ještě neudělali, tak věřte, že je nejvyšší čas si „vymazlit“ vaše zahradní posezení. Že je to drahé a vy se raději spokojíte se starý vybavením? Jste na velkém omylu. Pokud vsadíte na naše tipy, vybavíte si vaši zahradu kvalitou za rozumnou cenu. Co vše, na co si dát pozor a kde koupíte za opravdu příjemné ceny?

Zahradní nábytek – pozor na materiál a design

Alfou a omegou vašeho zahradního koutku klidu musí být kvalitní zahradní nábytek. Zapomeňte na nevzhledný plast. Lépe uděláte, pokud si pořídíte sestavu z kvalitního dřeva. Doporučujeme severskou borovici či dřevo z dubu. Tyto totiž skvěle odolávají i nepříznivým klimatickým podmínkám. Dobrou volbou je i zahradní nábytek z hliníku s výpletem z umělého ratanu. Tyto sestavy vypadají opravdu luxusně. Při výběru nábytku zvažte materiál, design a také velikost. Vybírejte tak, aby nábytek sloužil svému účelu – tedy nabídl dostatek místa a maximální pohodlí.

RADA: Komfort při sezení dokáží zvýšit tyto designové polstry na zahradní nábytek.

Deštník a slunečník

Abyste si mohli užívat chvilky klidu za každého počastí, pořiďte si praktický deštník a slunečník. Při jejich výběru opět pozor na velikost. V ideálním případě musí zakrývat celé posezení. Velmi praktické jsou výkyvné slunečníky, které lze snadno nastavovat.

TIP: Pokud chcete nakoupit výhodně, podívejte se na nabídku obchodu doppler.cz, který nabízí zahradní vybavení přímo od výrobce. V jeho sortimentu se nachází i speciální deštníky, které procházejí náročným testováním, aby vydržely i extrémní podmínky. Obchod jejich funkčnost garantuje zárukou 5 let.

Nezapomínejte na doplňky

To nejpodstatnější už máte, nyní přišel čas na doplňky, které dokreslí pohodovou atmosféru. U zahradního posezení by určitě neměly chybět svíčky, které zejména večer vykouzlí příjemné prostředí. Koupit je možné i svíčky s vůní, která odpuzuje komáry. Pořiďte si také síťky na jídlo a nějaký ten zahradní servis, abyste si jídlo a pití vychutnali. Pamatujte, že doplňky by měly barevně a stylově ladit.