Změňte dodavatele a ušetřete na energii

Výdaje za elektřinu a plyn neustále stoupají, což se samozřejmě nelíbí žádnému rodinnému rozpočtu. Možná vám s tím pomůže přestup k jinému dodavateli, kde díky výhodným cenám ušetříte až několik tisíc ročně.

Platit méně za elektřinu a plyn

Levný plyn a elektřina stojí aspoň za povšimnutí. Nemusíte si nechat předepisovat, kolik zaplatíte za odběry, ale ani od koho. Výhodné ceny čekají také na vás, stačí se o ně zajímat. Skupina EP Infrastructure dovede konkurovat jiným poskytovatelům na trhu s energiemi. Zákazníci obdrží stejnou, ale v mnoha případech spíše nižší cenu za odběry. Rovněž se setkáte s lidským přístupem, milou komunikací, rychlým a pohodlným jednáním. Levná elektřina ovšem neznamená, že o vás nebude dobře postaráno, právě naopak, poskytuje se kvalitní zákaznický servis. Jakmile se objeví nějaký problém, zaměstnanci firmy jsou připraveni to s vámi projednat a vyřešit. Žádné aktivační poplatky od vás nebudou požadovány. Na webových stránkách si vše lze spočítat, najdete zde i aktuální ceníky. Neupisujete se k dlouhodobým závazkům pro obdržení zajímavější ceny. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky, ve vyúčtování je vše jasně uvedeno.

Snadný přechod k jinému dodavateli

Mnoho lidí se vzdá, protože jim nezbývá čas na vyřizování potřebných dokumentů, další nevědí, jak na to. V dnešní době se však nemusíte vůbec starat o úřednické záležitosti u současného dodavatele, nový vyřídí vše za vás. Něco ale uděláte sami. Na https://www.epet.cz/ vyplníte jednoduchý formulář, kde budou uvedeny základní údaje o spotřebě vašeho odběrného místa. Následně vám budou poslány nabídka přímo na míru a návrh smlouvy. Jakmile se nabídka odsouhlasí, podepíše se smlouva a udělí se plná moc, aby vás šlo zastoupit při jednání s vaším momentálním dodavatelem. Po zvládnutí všeho nutného se stanete novými zákazníky.