Hledáte dovolenou? Vsaďte na staré dobré Chorvatsko!

Pokud ještě nemáte vybranou letní dovolenou a stále váháte, kde se dočkáte vytouženého odpočinku a kvalitních služeb, neopomeňte do svého seznamu zařadit také nestárnoucí klasiku pro mnoho českých turistů. Chorvatsko je totiž zemí tisíce tváří a poskytuje útočiště mladým rodinám, starším párům i skupinkám hledající zábavu či poznání.

Protáhlé území vám slibuje objevení nedotčené přírody, vyhlášených letovisek i přístavních měst s bohatými historickými kořeny. Za návštěvu rozhodně stojí národní parky Plitvická jezera, Paklenica nebo vodopády řeky Krka či ostrovy Kornaty. Tím ale výčet pozitiv Chorvatska určitě nekončí!

Využijte Chorvatsko robinsonády

Tato jižní destinace je často cílem mladých turistů, kteří se spokojí s dovolenou ve stanu opředenou novým dobrodružstvím. Jestliže nechcete investovat do zbytečně předražených hotelů, prohlédněte si další možnosti bydlení. Zajímavé jsou apartmány Chorvatsko anebo mobilheimy s kompletní výbavou. To, že poskytuje Chorvatsko mobilní domy, znamená značnou finanční úsporu během celého pobytu, aniž byste museli slevovat ze svých nároků na komfortní dovolenou.

Pokud vás neoslovil nabízený hotel Chorvatsko, vyzkoušejte si jedinečnou atmosféru dovolené, jenž vám zaručí robinsonády. Pobyty na molních domcích v sobě snoubí vkusné vybavení s pláží a čistým mořem na dosah několika kroků. Přitom zůstáváte bydlet v čisté přírodě, kde na vás dýchá opravdová atmosféra relaxace.

Dovolená bez bariér

Moderní ubytovací jednotky vám výrazně ušetří peníze. Chorvatsko vám učaruje, protože pestrost vyžití zaujme doopravdy každého. Milovníci vodních sportů budou plesat nad adrenalinovými zážitky, na dokumentaci pestré přírody nebude stačit ani jeden film do fotoaparátu a na každý den si můžete naplánovat jiný výlet s novými objevy. Když k tomu připočtete snadnou domluvu v češtině a výbornou místní kuchyni, zjistíte, že je Chorvatsko mylně prezentováno jako dovolenková destinace s přeplněnými plážemi. Opak je totiž pravdou, stačí hledat!