Jaké jsou možnosti šetření vodou v domácnosti?

Teče vám z kohoutku čistá pitná voda, které si můžete dopřát, kolik chcete? Pak patříte mezi tu šťastnější část lidstva. Každý totiž tolik štěstí nemá. Existují země, kde musí každý člověk vystačit s 10 litry nebo dokonce jen 5 litry vody na den. I přesto, že máme vody dostatek, bychom s ní měli šetřit. Nejde jen o finanční stránku věci, ale také o tu ekologickou. 

Continue reading

Pergoly ze dřeva vám zpříjemní prostředí zahrady

Bydlení v rodinném domě má svá velká pozitiva. Užijete si v něm především většího soukromí, a to i na své zahradě, pokud si ji vhodně přizpůsobíte. Terasa u domu je výborná věc, protože zvětšuje obytnou plochu. Je příjemné na ní v létě lenošit. Chce to ale ji zastřešit, případně pořídit nějaké zástěny, abyste na ní měli potřebný klid. Ideální se jeví různé dřevěné pergoly.

Continue reading

Jaké služby je možné očekávat od zámečnictví?

Možná i vám se někdy stalo, že jste si nechtěně zabouchli dveře od bytu a klíče jste nechali uvnitř. Není to nic nemožného. Bohužel k tomu často dochází ve chvílích, kdy člověk pospíchá nebo dělá více věcí naráz. Pak je často nutné volat zámečníka, aby vám vaše dveře odborně otevřel, aniž by nějak poškodil zámek. Co dalšího lze od zámečníka žádat?

Continue reading

Proč si pořídit plechovou střechu? Je lehká a má dlouhou životnost

Pustili jste se do rekonstrukce střechy svého rodinného domu? Nebo teprve o tomto uvažujete? Pak určitě budete přemýšlet nad volbou střešní krytiny. Jejich nabídka je na trhu pestrá. Každý její druh má jiné užitné vlastnosti, které byste měli zohlednit. Jestliže hledáte lehkou střešní krytinu za dobrou cenu, pak byste měli uvažovat o plechové střeše.

Continue reading

Dřevo – zkrášlí exteriér a zajistí soukromí

Možná také přemýšlíte, jak si dopřát trošku více soukromí před zvědavými pohledy sousedů, jak přistavět chytře a rychle praktický přístřešek pro další automobil v rodině anebo jen byste konečně rádi usedali pod zastřešenou terasu, kde si rádi vychutnáte ranní kávu? V každém případě vám pomůže firma Pergola Dřevěná s.r.o., kde se profesionálové se zkušenostmi soustředí na individuální přístup a na míru řešené zahradní altány či garážová stání. Vždy záleží na vašem požadavku, který je s ohledem na technologické možnosti proměněn do výsledného produktu.

Continue reading

Nábytek přímo od výrobce na míru

Originální nábytek dokáže oživit interiér a dodat mu jedinečný nádech. Bez ohledu na to, zda se vám líbí hladké čisté linie anebo upřednostňujete industriální bydlení či snad venkovský styl. Profesionálové s vlastním moderním strojím softwarovým vybavením pro výrobu nábytku si poradí se vším. Nábytek vám navrhnou, vyrobí a sestaví. A jako bonus vás překvapí atraktivní cenou!

Continue reading

Ekologicky šetrná energie je investicí do budoucnosti. Jak chránit přirozené klima planety?

Dvacáté první století s sebou přináší moderní boj v podobě změny našeho přístupu k přírodě. Masivní industrializace zavinila ohromné množství problémů, na něž jsme během tohoto dlouhého procesu ani jednou nepomysleli. V současné době se však konání minulých generací ozývá v podobě přicházejících ekologických katastrof, které není radno podceňovat. Co si počít? 

Continue reading