Jak se při práci na CNC centrech vyhnete reklamacím?

Na začátku tisíciletí začaly do naší země pronikat první počítačem řízené soustruhy i frézky. Tato šikovná zařízení velmi brzy nahradila konvenční stroje, a to díky svým špičkovým vlastnostem. Bavíme se především o extrémní rychlosti, přesnosti a vhodnosti pro sériovou výrobu. Na co musíte myslet, pokud chcete snížit počet reklamací? 

Continue reading

Obrábění je úplné umění. Jak splníte i tu nejsložitější zakázku?

Nezáleží na tom, jestli pracujete na soustruhu, nebo ovládáte spíše frézku, živíte se velmi složitým oborem. Postupem let se musíte učit nové postupy, zapojovat stále sofistikovanější pomůcky a plnit složitější a složitější požadavky. Jestli se nechcete v tomto dynamickém odvětví ztratit, musíte používat špičkové vybavení. Co vám rozhodně nesmí chybět? 

Continue reading

Oblečení s vlastním potiskem aneb co na triku, to na jazyku

Vtipné a provokativní potisky baví svět! Přidejte se také k nositelům vlastních myšlenek, vtipných hlášek a hravých obrázků a ukažte všem, jakou máte právě náladu podle svého oblečení. Potisk si můžete nechat aplikovat na prakticky jakýkoliv druh oblečení, nejčastěji se však využívají trička, košile, mikiny, nebo doplňky, jako jsou hrnky a spodní prádlo v originálním pojetí.

Continue reading

Víte, jak se poprat s uložením hřídele a náboje? Nezapomínejte na používání kalibrů

Obor výroby přesných dílů je fascinující činností, v níž si naše malá země drží celosvětový věhlas. Za tento fakt můžeme poděkovat stovkám a stovkám tuzemských firem, jejichž výsledky práce každým dnem putují do všech koutů planety. I přesto je však poptávka na takové úrovni, že není téměř možné tento ohromný trh zaplnit. Alfou i omegou daného odvětví je realizace uložení s přesahem, vůlí a přechodem. Jak na to? 

Continue reading