Jaké hygienické papírové pomůcky vybrat pro ordinace?

Hygiena v ordinacích je nezbytná pro ochranu zdraví lékařů i pacientů. Proto je používání papírových ručníků a dalších papírových doplňků důležité. 

Proč je hygiena v ordinacích důležitá? 

Správná hygiena rukou chrání lékaře i osoby, kterým je poskytnuta lékařská péče. Jednoduché čištění rukou může zabránit šíření choroboplodných zárodků, a to i těch, které jsou odolné vůči antibiotikům. 

Některý zdravotní personál si během své pracovní směny musí vyčistit ruce až stokrát. Udržet zdravou a čistou pokožku je nezbytné k tomu, aby se omezilo šíření škodlivých bakterií na minimum. 

Papírové ručníky v ordinacích jsou klíčové pro udržení hygieny

Pro udržení vysoké úrovně hygieny doporučujeme používat ručníky papírové skládané, které jsou vyrobeny z kvalitní, 100% celulózy. Díky inovativnímu systému skladu umožňují snadné oddělení ze zásobníku. 

K dispozici jsou papírové ručníky v několika provedeních. Ekonomické jednovrstvé varianty jsou vhodné na veřejné toalety, dvouvrstvé papírové ručníky Papernet doporučujeme do ordinací. Vysoce kvalitní materiál z Tissue celulózy garantuje vysokou savost, a díky tomu také menší spotřebu papírových ručníků. Tím se zabraňuje plýtvání materiálu i financí. 

Jaké další papírové hygienické doplňky jsou vhodné pro ordinace?

Další důležitou hygienickou pomůckou pro všechny ordinace jsou jednorázové papírové hygienické podložky na vyšetřovací lůžka. Ty usnadňují lékařům a ošetřujícímu personálu zajistit hygienickou čistotu lůžka. Jednorázové podložky lze snadno vyměnit a denně zlikvidovat. Vyrobené jsou z dvouvrstvé celulózy, která je pevná, příjemná na dotyk a savá. 

Papírová podložka na lůžko je vhodná do všech zdravotnických zařízení, rehabilitačních center, ordinací i kosmetických salonů. Každá role je samostatně hygienicky balená ve folii. Celulóza je neutrální k pokožce a sliznicím a jde o ekologicky šetrný výrobek.