Jaké výhody nabízí městský batoh s kapsou na notebook?

Městský batoh s kapsou na notebook je užitečný pro každodenní použití v městském prostředí. Tento typ batohu je ideálním pro každého, kdo hledá příruční zavazadlo na přenášení svého notebooku. Vedle toho nabízí některé výhody, pro které byste si ho měli vybrat, když budete kupovat nový batoh.

Praktický a bezpečný batoh

Většina městských batohů se vyrábí s polstrovanou kapsou, která je určena na notebook, případně tablet. Je dostatečně pevná a zároveň měkká, aby tyto přístroje ochránila před mechanickým poškozením, jako je pád na zem z výšky. Batoh, například značky Tigernu, je vyrobený z voděodolného materiálu, ve kterém je notebook v bezpečí i před vodou či sněhovým vločkami. 

A protože kapes není nikdy dost, disponuje řadou vychytávek, díky kterým se z něho stává příjemný společník na cestě do školy či zaměstnání. Do přihrádek je totiž možné uložit i sluchátka, powerbanku pro mobil, dokumenty nebo sešity, láhev na pití a peněženku.

Komfort a pohodlné nošení

Městský batoh s kapsou na notebook je pohodlný díky svému tvaru. Je navržený tak, aby se snadno nosil na zádech. Většina z těchto batohů je vyrobena z lehkých materiálů, jako je například nylon nebo polyester. Navíc jsou batohy obvykle vybaveny polstrovanými popruhy a výstelkou zad, takže na nich netlačí, i když máte pocit, že jsou ve vašem batohu cihly, jak je těžký.

Praktické gumové řemínky na hodinky

I když se spousta lidí orientuje v čase podle svého mobilu, tak stále jsou v oblibě náramkové hodinky. V tomto sortimentu se ke slovu dostávají zejména chytré hodinky se spoustou funkcí a s možností propojení s mobilním telefonem. Mezi nimi vede značka Apple, což je dáno její prestiží a kvalitními výrobky. Řemínky na Apple Watch 3 je praktické si koupit gumové, protože perfektně padnou na zápěstí, nedřou a nezpůsobují alergie.