Parkování v Praze – nyní pohodlně a bez starostí

Parkování v hlavním městě je pro mnohé místní i návštěvníky strašák. Byť je Praha moderní a sází na propracovanou infrastrukturu včetně pohodlné dopravy metrem, někdy se zkrátka ani tady bez auta neobejdete. V ten moment nastupuje hororový scénář v podobě hledání automatů, vhodných parkovacích míst s dobrou dostupností do cílové ulice. Provoz po hlavním městě s takovými starostmi není vůbec komfortní a stejně tak přibývá placených zón, což situaci rozhodně nezlehčuje.

Continue reading

Vaše vysněná svatba v zahraničí

Svatba je dnem, který startuje novou životní etapu ve dvou. Věnujeme se intenzivně přípravám a koordinaci, hledáme dokonalé šaty, výzdobu i občerstvení pro všechny hosty a samozřejmě též místo, jež musí vyjadřovat vaši lásku a souznění. Stále častěji se páry uchylují ke svatbě za hranicemi naší republiky, protože se vidí při západu slunce na pláži nebo na vrcholku skal s bouřícím mořem okolo. I tyto sny jsou splnitelné a překvapivě jednodušeji, než se může zdát.

Continue reading

Zaparkujte na letišti v Ruzyni bez starostí! Jak na to?

Také vás děsí představa, že byste museli hledat parkovací místo na letišti, a ještě zanechat po dobu vaší cesty do zahraničí svůj vůz bez dostatečného zabezpečení a bez jakéhokoliv dohledu? Tyto starosti už můžete hodit za hlavu, a to díky službě Smile Parking. Ta vám totiž dokáže maximálně zjednodušit parkování na letišti, přičemž zároveň nemusíte mít strach o své auto. Kromě toho lze využít službu za velmi příjemné ceny, přičemž k dispozici je i řada doplňkových služeb. Pojďme se na to podívat blíže. Continue reading