Zpříjemněte si večery kvalitním italským vínem

Máte rádi slunnou Itálii? Výborné jídlo, moře, milí lidé a lahodná vína jsou hlavní důvody, proč si tuto zemi mnoho z nás oblíbilo jako letní destinaci. Možná ji letos z nějakého důvodu nemůžete navštívit. Nebuďte smutní. Moře vám sice domů nepřivezeme, poradíme vám ale, jak dostat kvalitní italská vína na váš stůl.

E-shop, který vznikl z lásky k italskému vínu

Navštivte internetový obchod VinoDoc. Budete překvapeni, jaká výborná italská vína zde seženete. Během pár minut si je objednáte a už za několik dní si na nich můžete pochutnávat u sebe doma. Jsou zde k mání i exkluzivní vína, která jsou v České republice těžko k dostání. Zpříjemněte si letní večery, nebo s nimi potěšte své blízké. 

E-shop VinoDoc nabízí velký výběr luxusního vína za ceny, které vaši peněženku nezruinují.  Jsou tu zastoupeny takové lahve, které se stanou pyšnou ozdobou vašeho archivu. 

Samozřejmostí je široká nabídka vín, která jsou  vhodná ke každodennímu popíjení.

Nabídce vín předchází svědomitý výběr

Než se dostane nějaké víno do sortimentu e-shopu VinoDoc, je předem pečlivě vybráno. Na vinařských veletrzích a výstavách, které se konají v rámci návštěv samotných vinařství, se ochutnávají a vybírají vína z tisíců vzorků. V současné době je v e-shopu zastoupeno na 60 vinařství, což z VinoDoc dělá největšího online specialistu na italská vína u nás. 

Nalaďte se na léto osvěžujícím Proseccem

Kromě lahodných klasických bílých a červených nabízí VinoDoc i lahodné Prosecco. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tím nejlepším Proseccem z Itálie. Toto šumivé víno je v dnešní době velmi populární, a to především díky jeho lahodné chuti a svěží vůni, ve které jsou zastoupeny květiny i ovocné plody. 

Přestože v tomto internetovém obchodě hraje víno prim, už pár let tu můžete zakoupit také balzamové octy a extra panenské olivové oleje, které jsou také nedílnou součástí  italské gastronomie.