Víme, kde opraví vaše Apple Watch

Rozbilo se vám sklíčko na vašich milovaných Apple Watch? Nezoufejte a rozhodně hned neutíkejte do showroomu pro hodinky nové. Víme, kde se zaměřují výhradně na opravy výrobků od firmy Apple a kde vám sklíčko na počkání vymění.

Apple Watch jsou v dnešní době jedny z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších hodinek na trhu. Může za to spoustu chytrých funkcí, jejich moderní a nadčasový design a samozřejmě značka samotná, která hraje také svou velkou roli. Vlastnit cokoliv od firmy Apple je totiž známkou určité úrovně. Propadli jste také Applu a vlastníte Apple Watch? Tak se vám určitě hodit informace, kam si zajít, až se na nich něco pokazí.

Servis, který je dobré znát

Apple Watch jsou obecně považovány za velmi kvalitní hodinky, o čemž svědčí nejen jejich obliba, ale také jejich cena. Přesto se může stát, že se na nich něco rozbije. Nejčastěji je to sklo. Přihodí se to náhodou a nedopatřením a setká se tím téměř každý uživatel. Rozhodně to není důvod k panice. Nemusíte hned kupovat hodinky nové, jen je třeba vědět, na koho se obrátit. 

Profesionální opravu zajistí společnost Mirotel provozující stránky iwatchservis.cz. Není pro ně problém vyměnit prasklé sklo, a pokud je to nutné, i prasklý displej. Společnost Mirotel nabízí technologii, která umožňuje vyměnit pouze sklo a ne displej, pokud funguje. 

Jak dlouho budete na své hodinky čekat?

Opravy Apple Watch většinou trvají 2-3 hodiny. Záleží na skladové dostupnosti konkrétního dílu a vytížení techniků. Společnost nabízí také výměnu baterií a krytů, a to expresně na počkání. Servisní služba poskytuje na náhradní díly i odvedenou práci záruku 24 měsíců. 

Servis sídlí na Praze 5 v Košířích. Pokud tam nebudete mít cestu, existuje zde skvělá možnost svozu, díky kterému si můžete z domova online objednat opravu vašich rozbitých Apple Watch na https://iwatchservis.cz/znacky/apple/ a poslat je kurýrní službou.