Zdravá výživa pro každého

Na to začít praktikovat zdravý životní styl není nikdy pozdě, naopak. Objevte široký sortiment kvalitních produktů ze zdravé výživy a doplňků stravy pro každého – děti, dospělé, sportovce, cukrovkáře a další. Každý si zkrátka vybere to svoje.

To nejlepší pro vaše děti

Zdravá výživa je skvělou volbou i pro nejmenší. Uberte jim na cukru a předcházejte tak obezitě a dalším problémům spojeným s nadužíváním bílého cukru. Sáhněte raději po vhodné alternativě, jako je čekankový sirup. Kvalitní čekankové sladidlo dětské verzi obsahuje výtažek z kořene čekanky, který vyniká svojí sladivostí. Pro děti je dostatečně sladké, takže rozdíl ani nepoznají. A nezdravou oříškovou pomazánku jednoduše nahradíte stejně chutnými, ale zdravějšími ořechovými krémy, kterým se nedá odolat.

Skvělá volba pro sportovce

Ti, kteří pravidelně sportují, ocení speciální přírodní doplňky stravy, jako je například guarana, která posílí tělo i mysl a dodá vám potřebnou energii nebo Maca prášek pro lepší fyzickou výkonnost. Po tréninku se bude hodit i kvalitní protein s kolagenem pro přeměnu tuků na svalovou hmotu a lepší kondici kostí, kloubů a chrupavek. Energii po tréninku vám dodá low carb tyčinka, která je vhodnou volbou i pro ty, kteří drží nízkosacharidovou dietu.

Zamlsají si i diabetici

Na své si přijdou i diabetici, kteří si chtějí osladit život. Pro ty jsou vhodná umělá sladidla a DIA sladkosti. A pokud navíc ještě hledáte zajímavou alternativu kávy, pak stačí ochutnat některou z kávovin v podobě melty, kara nebo zelené kávy.

Čerstvý, voňavý a křupavý chléb jako z pekárny

Kdo by nemiloval křupavý, voňavý a nadýchaný chléb jako z pekárny. Díky chlebové směsi si ho upečete i v pohodlí svého domova. Třeba takový slunečnicový chléb obsahuje i zdravá slunečnicová semínka, takže svému tělu dodáte i důležitou vlákninu.