Jaké vrtáky do dřeva nejlépe doplní vaši dílnu?

Truhlařina je jedno z nejstarších řemesel vůbec. V dnešní době však nabízí takové možnosti, o nichž se mohlo dřívějším lidem pouze zdát. Přece jen si můžete vybírat z pestré škály moderních strojů i nástrojů, přípravků a vychytávek pro všechny účely. Častým kamenem úrazu je volba správných vrtáků. Jaké vám skvěle poslouží? 

Dobrý poměr ceny a výkonu 

Řešíte zrovna vybavení své dílny a nejste si jistí, jaké značky vrtáků stojí za to? Nechcete zbytečně vyhazovat peníze za nekvalitní nástroje? V tom případě vám řekneme, jaké vrtáky do dřeva vychází v nezávislých testech nejlépe (a také podle zkušeností profesionálů). 

Na pomyslný vrchol pyramidy patří produkty od výrobců Bosch, Narex, Extol Premium a Fachmann. Tyto značky přichází se spirálovými, víceúčelovými, forstnerovými, plochými i vrtáky na kování. Nic nezkazíte ani s koupí vrtáků od Makita, Festool, Protool či třeba Hettich.

Chcete-li ušetřit, vždy je lepší kupovat celé sady vrtáků najednou. V těchto sadách vás každý jednotlivý kus vyjde klidně i o několik stovek levněji. 

Objednejte si z pohodlí domova 

Zapomeňte na neustálé objíždění všech kamenných prodejen v okolí. Takovým způsobem pouze ztrácíte drahocenný čas a utrácíte za pohonné hmoty. 

Raději si sedněte v klidu k počítači a otevřete si internetové stránky jedněch z největších dodavatelů na českém trhu – Šimek Proficentrum. Tento oblíbený obchod se ve svém oboru pohybuje déle než 32 let. 

V dnešní době provozuje vlastní e-shop, v němž si můžete nakoupit veškeré pomůcky pro truhlařinu. Najdete v něm vrtáky, přípravky, svěrky, brusivo, AKU nářadí, obráběcí stroje, měřicí techniku, lepidla, barvy a mnoho dalších produktů. 

Po rozkliknutí každé položky se před vámi objeví její podrobný popis (složení), ideální druh použití i všechny další podstatné informace.