Jakou podlahu do koupelny? Rozhodně vede litá z polyuretanové stěrky

Přemýšlíte, jakou podlahu zvolit do své koupelny? Měla by být odolná vůči mechanickému poškození i vůči vlhkosti. Nabízí se podlaha betonová s pokládkou dlažby. Modernější variantou, která získává na velké oblibě, je litá podlahy z polyuretanové stěrky. Jakou nabízí výhodu? A proč si ji do koupelny dát?

Polyuretanová stěrka 

Litá podlaha z polyuretanové stěrky se stává stále populárnější volbou pro koupelny a další prostory, kde se drží vlhkost. Pokud přemýšlíte o renovaci své koupelny nebo plánujete novostavbu, může být tato možnost pro vás zajímavou volbou.

Polyuretanová stěrka je velmi voděodolná. Její hladká povrchová úprava neobsahuje spáry, což znamená, že se na ní snadno neusazuje nečistota ani plíseň. Údržba této podlahy je tak velmi snadná a rychlá. Stačí na ni vzít hadr a s jeho pomocí ji setřít. Odpadá čištění zašlých spár mezi dlažbou, což značně zjednodušuje péči o čistotu domácnosti.

Odolnost a pevnost

Polyuretanová stěrka je extrémně odolná vůči poškození a opotřebení. Když na ni něco omylem vylijete, není třeba se obávat trvalého poškození, neboť se vše jednoduše utře. Tato podlaha vydrží mnoho let a je tak investicí do budoucnosti.

Polyuretanová stěrka je k dispozici v mnoha různých barvách a vzorech. Tato široká paleta designových možností umožňuje vytvořit jedinečnou a osobitou koupelnu, která bude odpovídat vašim požadavkům na vzhled. Na webových stránkách https://jaclean.cz/polyuretanove-sterky se můžete seznámit s nabídkou firmy JAClean, která se pokládkou litých podlah z polyuretanové stěrky zabývá. Je zde třeba zdůraznit jejich výhody oproti epoxidovým podlahám, které tkví hlavně v jejich pružnosti. Máte-li jakékoliv dotazy nebo chcete rovnou zadat rychlou nezávaznou poptávku, tak firmu můžete oslovit na jejich webu https://jaclean.cz/polyuretanove-sterky. Je to nejjednodušší způsob, jak zjistit, na kolik financí by vás litá podlaha vyšla.