Jednorázové elektronické cigarety jsou hitem.

Přemýšlíte o tom, že byste skoncovali s kouřením? Ale nechcete s tím úplně přestat? Co vám na kouření nejvíce vadí? Pokud je to především kouř a nepříjemný zápach, který se vám přilepí na oblečení, můžete vyzkoušet elektronické cigarety. Mnoho lidí na ně přešlo a nemůžou si je vynachválit.

Co je hlavní výhodou?

Hlavní výhodou každé elektronické cigarety je to, že jednoduše nezapáchá. Nemusíte už nosit žádný sprej ani si dávat mentolové bonbony. Navíc elektronická cigareta působí mnohem elegantněji než ta klasická. A co ještě oceníte? Možná i to, že už nikdy nebudete potřebovat zapalovač. Místo toho budete mít vždy u sebe nabíječku. Ale ani to už není nutností! Na trhu se objevila varianta, která nepotřebuje žádné dobíjení.

Už jste o nich slyšeli?

Trh s elektronickými cigaretami se stále vyvíjí a dochází zde k různým inovacím a vylepšením. V dnešní době existují také jednorázové elektronické cigarety, které se vůbec nemusí dobíjet. Není nic jednoduššího, než si koupit cigaretu a ihned začít vapovat. Nepotřebujete s sebou žádné další komponenty a když budete mít vapování dost, jednoduše přestanete potahovat.

Seznamte se s HQD, elektronickými cigaretami nabízejícími tři varianty, které se liší počtem potahů a obsahem nikotinu. Například HQD Super Pro nabízejí více než 600 potahů, což odpovídá až 2 krabičkám cigaret. Tyto cigarety vynikají hustým dýmem a jsou k dispozici v několika skvělých příchutích, jako jsou mango, jahoda nebo coca-cola. Když se blíží konec použití, dioda na spodní části cigarety začne blikat.

Co je na jednorázové cigaretě nejlepší? Po vybalení z obalu je okamžitě připravena k použití. Tyto designové HQD cigarety jsou rozhodně stojí za vyzkoušení. Kupujte je u prodejců, kteří mají certifikát o zdravotní nezávadnosti.