Jak ušetřit při nákupu auta? Vezměte si výhodný úvěr!

V období ekonomické krize se snaží každý ušetřit, kde se dá. Jak se říká, každá koruna dobrá. Toto pravidlo platí dvojnásobně, pokud kupujete dražší věc, jako je například automobil, který vám má sloužit několik dalších let. Podle Sdružení automobilového průmyslu bylo od ledna do července letošního roku registrováno celkem 95 351 ks automobilů. Chcete-li se k tomuto číslu přidat, ale chcete zároveň šetřit, přečtěte si pár rad, na co si dávat pozor.

Jelikož automobil rychle ztrácí na hodnotě, doporučujeme koupit ojeté vozidlo, které má nižší pořizovací cenu. Než si ale automobil koupíte, musíte si určit, zda se obrátíte na autobazar, nebo se spíše podíváte na soukromé inzeráty. Doporučujeme navštívit některý z autobazarů, který působí v České republice. Ať už hledáte autobazar Kladno, Brno, Ostrava či Praha, vždy najdete minimálně dva autobazary, jejichž nabídky můžete porovnat.

Obáváte-li se toho, že ojetá vozidla v autobazarech mají diskutabilní technický stav či nejistý původ, obraťte se na autobazar s dobrým jménem a skvělou reputací. V takových autobazarech se nemusíte bát, že by vás prodejci ošidili. Aby si tuzemské autobazary udělaly dobré jméno, snaží se prodávat dobrá a kvalitní auta. Jedině tak si totiž zajistí přísun nových zákazníků.

Jak dobrý autobazar vybrat?

Na současném trhu působí celá řada autobazarů, a tak vybrat ten nejvhodnější je nelehký úkol. Na internetu si pročtěte diskuze a zkušenosti ostatních zákazníků, kteří si už automobil v daném autobazaru kupovali. Také se zeptejte svých známých a kamarádů, kteří vám rádi autobazar doporučí.

Výhody nákupu ojetého automobilu v autobazaru

  • Nízká pořizovací cena
  • Velký výběr vozů, včetně zahraničních
  • Automobil s minimem najetých kilometrů
  • Automobil s maximální výbavou

Výhod, proč nakupovat ojeté vozidlo v autobazaru, je spousta. Mohli bychom je zde jmenovat pořád dokola. Ale pokud se ptáte, jak ušetřit při nákupu automobilu, zde máte jednoznačnou odpověď: „Nakupujte v autobazaru ojetá vozidla.“